روزنامه فوتبالز

شماره 881 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 881 روزنامه فوتبالز منتشر شد

در شماره 881 روزنامه فوتبالز می خوانید:

رقابت با غول‌های آسیا برای المپیکی‌شدن

تیم ملی فوتبال زنان ایران در مسیر رسیدن به المپیک همواره تلاش زیادی داشته اما اختلاف سطح معنادار فوتبال زنان ایران با بهترین تیم‌های قاره آسیا باعث شده تا تلاش‌های ملی‌پوش به‌ثمر ننشیند و حسرت حضور در المپیک به دلِ فوتبالیست‌های زن ایرانی بماند.

ملی‌پوشان فوتبال زنان ایران تاکنون در 2 مسابقه هم مقابل فیلیپین قرار گرفته‌اند که هر دو مسابقه به سود فیلیپنی‌ها به پایان رسیده که آخرین دوئل دو تیم در مسیر انتخابی مسابقات المپیک 2020 توکیو بود. تیم ملی استرالیا که با ایستادن در رتبه دهم رنکینگ فیفا برترین تیم قاره آسیا محسوب می‌شود، هیچ‌گاه برابر تیم ملی زنان ایران قرار نگرفته و حالا برای اولین‌بار قرار است دوئل تیم‌های ملی زنان ایران و استرالیا به انجام برسد. آن‌هم در شرایطی که طبق قرعه‌کشی انجام شده، استرالیایی‌ها میزبانی مسابقات گروه اول انتخابی المپیک 2024 پاریس را برعهده دارند و اولین دوئل تاریخ فوتبال زنان ایران و استرالیا در خاک این کشور برگزار می‌شود.

قرار است این مسابقات از اول آبان‌ماه تا دهم آبان‌ماه 1402 پیگیری شود که طبق برنامه‌ریزی انجام شده ابتدا تیم ملی ایران برابر استرالیا قرار خواهد گرفت و سپس شاگردان مریم آزمون باید مقابل تیم ملی چین‌تایپه به میدان بروند و در آخرین مسابقه هم برابر تیم ملی فیلیپین صف‌آرایی خواهند کرد.

تیم دهم رنکینگ فیفا،اولین حریف زنان فوتبالیست ایران

تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در نخستین دیدار از مرحله دوم انتخابی المپیک چهارم آبان ماه به مصاف استرالیا (میزبان) می رود.

شماره 881 روزنامه فوتبالز منتشر شد

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا