روزنامه فوتبالز

شماره 940 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 940 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در شماره 940 روزنامه فوتبالز می خوانید:

در انتظار ورود خارجی‌ها به فوتبال زنان!

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که بارها نسبت به حضور بازیکنان خارجی در فوتبال ایران تاکید کرده و گفته می‌شود که او یکی از موثرترین چهره‌ها در مسیر اصلاح قوانین حضور بازیکنان خارجی در فوتبال ایران بوده، حالا باید دید چه واکنشی به حضور بازیکنان زن خارجی در فوتبال ایران خواهد داشت. البته که مطمئنا صدور مجوز در این زمینه، نیاز به هماهنگی با نهادهای بالادستی است و در فاصله 3 ماه تا شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان، همگان چشم‌انتظار تصمیم نهایی مهدی تاج هستند.

پرسپولیس در سوپرلیگ فوتسال زنان؟

پرسپولیس در اوایل دهه نود و در دوره مدیریت محمد رویانیان، حضور 3 ساله‌ای در لیگ برتر فوتسال زنان داشت اما بعد از آن دیگر خبری از حضور تیم زنان پرسپولیس در رقابت‌های فوتسال نبود. در صورت احیای تیم فوتسال زنان پرسپولیس، این باشگاه بعد از یک‌دهه مجدداً در بالاترین سطح مسابقات باشگاهی فوتسال زنان تیمداری خواهد کرد که این مسئله می‌تواند خبر خوشی برای زنان فوتسالیست باشد و به نظر می‌رسد که در دوره جدید سرخ‌پوشان پایتخت به دنبال آن باشند تا ناکامی‌های خود در دهه نود را جبران کرده و در مسیر قهرمانی در فوتسال زنان ایران گام بردارند.

سکوت مرموزانه سپاهانی‌ها علیه شایعات

با وجود همه اخبار و شایعات به نظر می‌رسد که در هفته پیش‌رو سرمربی جدید تیم فوتبال زنان سپاهان انتخاب خواهد شد که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، سرمربی جدید از میان نیلوفر اردلان و مریم جهان‌نجاتی انتخاب می‌شود.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا