روزنامه فوتبالز

شماره 970 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 970 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در شماره 970 روزنامه فوتبالز می خوانید:

اوایل مهرماه اردوی آماده سازی تیم ملی آغاز می شود

آزمون اظهار داشت: فدراسیون فوتبال و کمیته امور بانوان مانند همیشه حمایت های لازم را از تیم ملی فوتبال بانوان دارند. اوایل مهرماه اردوی آماده سازی خود را از سر خواهیم گرفت و پیش از اعزام به مسابقات ، دو اردوی آماده سازی برای بازیکنان در نظر گرفته ایم. در این دو اردو تمام تمرکزمان را بر روی رفع نقاط ضعف تیم و ایجاد هماهنگی تاکتیکی بین بازیکنان گذاشته ایم. در مجموع به سمتی می رویم که به آن شکل تیمی و آمادگی نسبی مدنظرمان برای حضور در مرحله دوم برسیم. در گروه سختی قرار داریم و رقیبان ما در سطح بسیار بالایی فوتبال بازی می کنند.

كانى جديدترين تیم دختران كردستانی

دختران كردستانی امسال با يك نام جديد ليگ برتر را آغاز خواهند كرد. كانى نماينده كردستان در فصل جارى است.شهردارى سنندج، راه ياب ملل، وچان و زارع باترى، اسامى تيم هاى فوتبال دختران كردستان در ادوار مختلف ليگ برتر زنان بوده است. آنها امسال هم با نام كانى در ليگ برتر شركت خواهند كرد تا شرمين رحمتى مدير هميشگى اين تيم، امتياز فوتبال زنان در ليگ برتر را براى دختران اين استان حفظ كند. هرچند كه بازيكنان و مديران اين تيم اميد دارند با حضور اسپانسر ها وضعيت اين تيم ثابت شود.

قضاوت داوران ایرانی در مسابقات زیر 17 سال دختران آسیا

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مهسا قربانی و بهاره سیفی رقابت های مرحله دوم قهرمانی زیر 17 سال دختران آسیا را قضاوت می کنند.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا