روزنامه فوتبالز

شماره 985 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 985 روزنامه فوتبالز منتشر شد

گزیده آنچه در شماره 985 روزنامه فوتبالز می خوانید:

جای خالی تیم ملی زنان در هانگژو

زنان فوتبال ایران در حالی باید از اول تا دهم آبان‌ماه 1402 در شهر برث استرالیا به مصاف رقبای‌شان در مرحله دوم انتخابی المپیک 2024 پاریس بروند که بعد از گذراندن مرحله نخست انتخابی، آن‌ها تنها 2 بازی دوستانه برابر تیم ملی روسیه داشته‌اند اما رقبای‌شان حضور در جام جهانی و یا بازی‌های آسیایی هانگژو را تجربه کرده‌اند. بعد از حذف امیدهای ایران از بازی‌های آسیایی، بیش از پیش جای خالی تیم ملی زنان ایران در این رقابت‌ها برای کسب تجربه بیشتر در آستانه مسابقات انتخابی المپیک نمایان شد و حالا باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیران کمیته ملی المپیک چه واکنشی نسبت به پافشاری‌شان برای اعزام تیم امید به جای تیم زنان خواهند داشت!

برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال زیر14 سال

اردوی آماده سازی تیم ملی دختران نونهال از 14 تا 21 مهر ماه در تهران برگزار می شود. شایان ذکر است مسابقات قهرمانی فوتبال بانوان کافا به میزبانی تاجیکستان از 21 تا 30 مهر ماه برگزار می شود.

آغاز تمرینات تیم ملی فوتبال

تیم ملی فوتبال بانوان که خود را برای مرحله دوم مسابقات المپیک آسیایی آماده می کند، نخستین تمرین خود را در حالی در مرکز ملی فوتبال برگزار کرد که بازیکنان در بخش ابتدایی تمرین حرکات کششی، دویدن و کار با توپ را در دستور کاری خود داشتند. سپس بازیکنان زیر نظر مریم آزمون به اجرای تاکتیک های مورد نظر پرداختند.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا