فوتبال

آغاز دوره داوری و کمک داوری بانوان فیفا

آغاز دوره داوری و کمک داوری بانوان فیفا

دوره داوری فیفا از صبح امروز در حضور رییس فدراسیون به مدت چهار روز در مرکز ملی فوتبال آغاز شد.
به گزارش فوتبالز باتوجه به اقدام فدراسیون فوتبال ایران جهت برگزاری دوره داوری و کمک داوری فوتبال بانوان، دوره FIFA MA COURSE از امروز (سه‌شنبه) به تدریس اسماعیل الحافی و ماریا لوئیزا ویلا، مدرسان فدراسیون جهانی فوتبال درهتل آکادمی فوتبال آغاز شد.آغاز دوره داوری و کمک داوری بانوان فیفا

مراسم افتتاحیه این دوره با حضور مهدی تاج رییس،  هدایت ممبینی دبیرکل، خداداد افشاریان عضو هیات رییسه و رییس کمیته داوران، مریم منظمی نایب رییس بانوان، علی تارقلی‌زاده رییس امور بین‌الملل، علی خسروی عضو کمیته داوران، دانیال مرادی سرپرست دپارتمان داوری برگزار شد.

صحبت‌های اسماعیل الحافی و ماریا لوئیزا مدرسان دوره داوری فیفا
مدرسان دوره داوری فیفا در مراسم افتتاحیه دقایق کوتاهی به سخنرانی پرداختند.
اسماعیل الحافی گفت: به همه صبح بخیر می‌گویم. از فدراسیون فوتبال به طور ویژه مهدی تاج بابت برگزاری این دوره تشکر می‌کنم. همچنین از دبیرکل فدراسیون بابت حمایت‌هایش برای برگزاری این دوره ممنونم. خاطرات داوری من به بیست سال پیش برمی‌گردد که با ممبینی آغاز کردم.
وی افزود: توصیه من این است که حتما از تجربیات خانم ماریا، دیگر مدرس این دوره استفاده کنید. به هرحال پنج سال از برگزاری دوره قبلی فیفا برای داوران بانو در ایران گذشته است و زمان مناسبی برای دانش افزایی است. در پایان لازم است از از افشاریان، مرادی، منظمی نیز تشکر ویژه ای داشته باشم.

ماریا لوئیزا دیگر مدرس این دوره نیز در جمع حاضران گفت: حضور‌ در جمع شما باعث افتخارم است. همیشه به نقشه ایران نگاه می‌کردم و خب الان اینجا هستم.
وی افزود: وقتی وارد این سالن شدم و شرکت کنندگان و مسئولین فدراسیون و حمایتشان را دیدم احساساتی شدم. بیایید از این این دوره در کنار هم لذت ببریم.

💻منبع:فدراسیون فوتبال  عکس:فدراسیون فوتبال

آخرین اخبار فوتبال و فوتسال زنان ایران را در سایت روزنامه فوتبالز بخوانید.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا