فوتسال

از برنامه‌های تیم ملی بی‌خبرم

از برنامه‌های تیم ملی بی‌خبرم

دروازه‌بان تیم فوتسال اتلتیکو تورکال اسپانیا گفت که تیمشان توانایی صعود به لیگ دسته‌اول را دارد.

به گزارش فوتبالز زهرا لطف‌آبادی درباره حضورش در لیگ اسپانیا گفت: در تیم اتلتیکو تورکال بازی می‌کنم و این تیم در دسته دو قرار دارد. مسابقات دسته دوی اسپانیا در چهار گروه برگزار می‌شود و در هر گروه 14 تیم قرار دارد که تیم ما توانسته است با 12 اختلاف امتیاز قهرمان گروه شود و به مرحله پلی‌آف صعود کند. نخستین بازی این مرحله را روز شنبه انجام دادیم که چهار قهرمان گروه‌ها با هم بازی کردند و دو تیمی که برنده شدند به‌صورت مستقیم به لیگ دسته یک صعود کردند.
لژیونر فوتسال کشورمان اظهار داشت: این مسابقات بالاترین سطح لیگ اسپانیا است و متأسفانه بازی را 3 بر یک واگذار کردیم و نتوانستیم صعود کنیم، اما دو بازی دیگر داریم که باید حتماً ببریم تا به‌عنوان تیم سوم به لیگ دسته یک صعود کنیم.

لطف‌آبادی به سطح بالای مسابقات لیگ اسپانیا و تأثیر تماشاگران بر روند بازی تیم اشاره و خاطرنشان کرد: سطح بازی‌های اسپانیا خیلی بالاست، فشار زیادی بابت حضور تماشاگران به ما وارد و باعث شد بازی را واگذار کنیم، سالن کاملاً پُر و فضای پرسروصدایی حاکم بود که باعث شد نتوانیم از پس بازی بربیاییم.
وی پایین بودن سن بازیکنان تیم را دلیل شکست در مرحله پلی‌آف دانست و افزود: میانگین سنی بازیکنان تیم ما 23 سال است و به‌دلیل تجربه کم بازی را واگذار کردیم. امیدوارم در دو بازی بعدی برنده شویم و صعود کنیم چون این تیم پتانسیل پیروزی و صعود به لیگ دسته یک را دارد.
دروازه‌بان تیم اتلتیکوی اسپانیا درخصوص برنامه‌اش بعد از پایان لیگ اسپانیا و بازی در تیم ملی ایران عنوان کرد: در پایان لیگ اسپانیا به ایران برمی‌گردم، اما از برنامه تیم ملی بی‌خبر هستم، قبلاً هم که اردو داشتند من به اردو دعوت نمی‌شدم و دلیلش را نمی‌دانم و پیگیر هم نبودم، چون به‌دنبال برنامه تمرینی و مسابقات اسپانیا بودم. اگر به تیم ملی دعوت شوم که در خدمت تیم خواهم بود و اگر دعوت نشوم هم مشکلی ندارم. از برنامه‌های تیم ملی بی‌خبرم

📰 منبع :تسنیم  📸عکس :تسنیم

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا