فوتبال

اولویت مهم فدراسیون تجهیز زیر ساختهای موجود در مرکز ملی فوتبال است

رییس فدراسیون فوتبال گفت:  بحث ساختمان فدراسیون فوتبال که جزء اولویتهای اول ما است، باید به جدیت پیگیری و به نتیجه برسد.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در مراسم معارفه رییس مرکز ملی فوتبال خطاب به حاضرین گفت: خوشحالم از اینکه امروز در جمع شما همکاران و عزیزان هستم. این نشست به دلیل اهمیت توسعه فوتبال و مرکز ملی فوتبال تشکیل شده که باید با یک برنامه ریزی دقیقی پیش رویم. یکی از مطالبی که مهم میباشد و در ذهنم بود این است که ساختمان جدید اداری فدراسیون فوتبال باید به زودی راه اندازی شود.
رییس فدراسیون فوتبال در ادامه خطاب به حاضرین در نشست گفت: بحث ساختمان فدراسیون فوتبال که جزء الویتهای اول ما است، باید به جدیت پیگیری و به نتیجه برسد.

مهدی تاج در ادامه اظهار کرد: بحث زیر بنایی و ساخت و ساز یکی از مهمترین دغدغه های ما است. زمین کمپ تیم ملی در زمان آقای صفایی فراهانی و با پیگیری ایشان به فدراسیون تحویل شده و در زمان آقایان دادکان و کفاشیان و سپس بنده تکمیل شده و توسعه آن هدف مهم این فدراسیون است. چرا که فوتبال ایستا نیست و مجموعه گسترده ای برای کشور پهناوری مانند ایران نیاز است که مجموعه کامل و با زیر ساختها و امکانات ویژه و پیشرفته داشته باشد. باید به سرعت اقدامات اجرایی را آغاز کنیم تا در بحث زیر بنایی و ساخت و ساز به وضعیت ایده آل برسیم و این کمپ را گسترش بدهیم.

وی گفت: تکمیل ساختمان کوثر ( اختصاصی برای بانوان ) هم باید زودتر در دست اقدام قرار گیرد. پیشرفت این پروژه مهم تا هشتاد درصد تخمین زده شده و باید هر چه زودتر با رفع موارد باقیمانده، این ساختمان را تجهیز کرده تا تیم های ملی بانوان از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا