فوتسال

امیدوارم در آینده میزبان تیم های آسیایی و اروپایی باشیم

امیدوارم در آینده میزبان تیم های آسیایی و اروپایی باشیم

مسئول فنی تیم فوتسال بانوان حاضر در رویداد بین المللی نوروز با اشاره به استقبال خوب ورزشکاران از نخستین رویداد بین المللی نوروز گفت: برگزاری اینکونه رویدادها فرصت مناسبی را جهت افزایش توانایی های ورزشی و کسب تجربه بانوان ورزشکار کشورمان را فراهم می کند.

به گزارش فوتبالز و به نقل از وزارت ورزش و جوانان شهرزاد نصیری، مسئول فنی تیم فوتسال بانوان حاضر در رویداد بین المللی نوروز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این رویداد اظهار داشت: تیم ملی فوتسال تنها رشته توپی و تیمی شرکت کنند در این تورنمنت بین المللی ویژه بانوان است که مورد استقبال قرار گرفت.
وی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت های وزارت ورزش و جوانان از ورزش بانوان بیان کرد: رویداد بین المللی ویژه نوروز در رشته ورزشی فوتسال با حضور تیم ملی روسیه و تیم های الف و ب ایران به مدت 3 روز برگزار می شود که فرصت مناسبی را برای حضور بانوان ورزشکارمان در رویداد بین المللی به منظور کسب تجربه و افزایش توانایی هایشان فراهم کرد و امیدوارم تیم ایران در این رویداد مقام اول را کسب کند.
نصیری در ادامه رشته فوتسال را یکی از پربیننده ترین رشته ها دانست و گفت: با توجه به پتانسیل بسیار خوب تیم فوتسال بانوان کشورمان سالانه شاهد 4 هزار ثبت سامانه بازیکنان فوتسال هستیم که این اتفاق نوید بخش روزهای خوب برای فوتسال بانوان است و با توجه به اینکه ورزشکاران خوبی در این رشته داریم میتوانیم در آینده تیم سوم فوتسال بانوان را تشکیل دهیم.
مسئوول فنی تیم فوتسال بانوان با اشاره به کسب 2 مقام قهرمانی آسیا تیم فوتسال بانوان ایران افزود: امیدوارم در آینده شاهد میزبانی رویداد های بین المللی بیشتری در کشورمان باشیم و با حمایت های بیشتر بتوانیم میزبان تیم های آسیایی و اروپایی در این رشته ورزشی باشیم.

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا