فوتبال

انصراف آرش کرمانشاه از لیگ دسته اول فوتبال بانوان

مدیر فوتبال بانوان باشگاه آرش کرمانشاه از انصراف تیمش از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور به دلیل نداشتن اسپانسر خبر داد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ایسنا بهناز ایوانی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به کناره گیری تیمش از حضور در لیگ دسته اول فوتبال بانوان، اظهارکرد: حدود سه سال پیش بود که برای اولین بار در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور شرکت کردیم و دو سال در این لیگ حضور داشتیم.

وی ادامه داد: امسال هم طبق تصمیم هیات مدیره باشگاه قصد داشتیم تا برای سومین بار در لیگ شرکت کنیم، اما طبق برآورده های انجام شده، حضور در این لیگ حدود یک میلیارد و 700 میلیون تومان پول می خواست.

مدیر فوتبال بانوان باشگاه آرش کرمانشاه تصریح کرد: باشگاه توانایی تامین این میزان هزینه را نداشت، بنابراین به دنبال جذب اسپانسر بودیم که این تلاش ها هم بی فایده بود و کسی حاضر به اسپانسری تیم نشد.

وی ادامه داد: در نهایت از تعدادی از باشگاه های سطح استان که در بخش مردان تیم‌داری می کنند، خواستیم امتیاز این تیم را خریداری کنند تا به خارج از استان نرود، اما اعلام کردند که در بخش بانوان تیم‌داری نمی کنند.

ایوانی با بیان اینکه سرانجام امتیاز تیم آرش کرمانشاه به خارج از استان فروخته شده، افزود: تعدادی از بازیکنان تیم ما هم به تیم های لیگ برتری و تعدادی هم به تیم های لیگ دسته اول ملحق شدند.

وی اضافه کرد: مسئولان باشگاه آرش علاقمند بودند امسال هم در لیگ تیم داری کنند، اما توان مالی این کار را نداشتند.

||| خبرنگار فاطمه احمدیان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا