فوتبال

بازیکنان نوجوان آینده فوتبال بانوان ایران هستند

بازیکنان نوجوان آینده فوتبال بانوان ایران هستند

سرمربی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان گفت: نفراتی که در پایان این مرحله انتخاب می شوند به مرحله دوم اردوی تیم ملی فوتبال دختران کشور راه خواهند یافت.

به گزارش فوتبالز شادی مهینی، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختران کشور در خصوص برپایی اردوی انتخابی در رشت گفت: این اردو به میزبانی هیات فوتبال گیلان از روز پنجشنبه 25 خردادماه به مدت دو روز در شهر رشت برگزار شد. حدود ۵۰ دختر فوتبالیست از سراسر کشور در اردوی انتخابی تیم ملی حضور داشتند. نفرات حاضر در این اردو زیرنظر کادر فنی تیم ملی تمرینات آماده سازی خود را دنبال کردند که در نهایت برترین بازیکنان حاضر در این اردو انتخاب می شوند. نفراتی که در پایان این مرحله انتخاب می شوند به مرحله دوم اردوی تیم ملی فوتبال دختران کشور راه خواهند یافت.

وی بیان کرد: در مرحله دوم نیز نفرات حاضر محک زده می شوند تا برترین‌ها به مراحل بعدی اردو راه یابند تا در نهایت تیم ملی قدرتمندی داشته باشیم و برترین نفرات پیراهن تیم ملی را بپوشند. بازیکنان نوجوان آینده فوتبال بانوان ایران هستند

سرمربی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشور اضافه کرد: این نوجوانان آیندگان فوتبال ایران هستند و امیدوارم که به فعالیت خود در این رشته ادامه دهند.

شایان ذکر است اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشور به مدت ۲ روز در مجموعه ورزشی شهید عضدی شهرستان رشت برگزار شد.

📰 منبع :فدراسیون فوتبال  📸عکس :فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا