فوتسال

بانوی هرمزگانی استعدادیاب فوتبال ساحلی بانوان کشور شد

به گزارش فوتبالز و به نقل از فارس بنا به پیشنهاد کمیته فوتبال ساحلی کشور  و به موجب ابلاغ دبیر کل فدراسیون فوتبال حمیده سلطانی زاده مربی موفق فوتبال ساحلی در هرمزگان به عنوان استعداد یاب فدراسیون فوتبال در مسابقات فوتبال ساحلی بانوان کشور که از چهارم تا یازدهم آذر ماه به میزبانی شهرستان های بندرعباس و سیریک برگزار می شود، برگزیده شده است‌.

سلطانی زاده قهرمانی ۶ دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور، یکی از ده مربی شایسته لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران، دو نائب قهرمانی  که یک نائب قهرمانی و چهار قهرمانی را با شهرداری بندرعباس کسب کرده و چهار  دوره عنوان خانم گلی با تیم  شهرداری بندرعباس در کارنامه دارد .

این بانوی ورزشکار هرمزگانی دارای سه دوره عنوان مربی برتر سال در استان، مربی شایسته لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران و باشگاه برتر شهرداری بندرعباس بوده است. 

مسابقات گروه اول  فوتبال ساحلی قهرمانی بانوان کشور در بندرعباس به میزبانی شهرداری بندرعباس با حضور تیم های پیکان ریز جم، خزد پوشان ساری و داماش گیلان و بازی های گروه دوم به میزبانی ستاره مکران سیریک با حضور تیم های خاتون بم، عقاب زاگرس کرمانشاه و صدر شیمی یزد از تاریخ چهارم تا ۷ آذر ماه برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا