فوتبال
موضوعات داغ

برد پرگل سپاهان در روز تساوی دربی کرمان

دربی حساس کرمان در شهر بم با تساوی تیم‌های خاتون بم و شهرداری سیرجان به اتمام رسید.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ورزش سه هفته سوم لیگ برتر فوتبال زنان ایران ظهر دیروز از ساعت ۱۴ با پنج دیدار آغاز شد و همه چیز تحت شعاع دربی حساس کرمان میان دو تیم مدعی شهرداری سیرجان و خاتون بم بود.
این درحالی است که خاتون و سیرجان تا پیش از این بازی با شش امتیاز و تفاضل گل برابر در رده‌ی اول و دوم جدول قرار گرفته بودند.

خاتون بم ۱ – ۱ شهرداری سیرجان

بدون شک می‌توان این دیدار را مهم‌ترین مسابقه سال‌های اخیر فوتبال زنان دانست، دو تیم هم استانی که سال‌هاست در رده‌ی اول و دوم جدول قرار دارند و همیشه رقبای اصلی یکدیگر برای کسب قهرمانی بوده‌اند، در نیمه نخست این بازی، شهرداری سیرجان عملکرد خوبی داشت و پس از حملات پُر تکرار سر انجام در دقیقه ۳۳ با ضربه‌ی زیبای شبنم بهشت دروازه‌ی خاتون را باز کردند، در ادامه نیز سیرجانی‌ها موقعیت‌هایی داشتند که از آن استفاده نکردند.
اما در شروع نیمه دوم روند بازی تغییر کرده و این خاتونی‌ها بودند که به بازی مسلط شدند و سرانجام مزد این تسلط را در دقیقه ۷۷ گرفتند.
زهرا قنبری خانم گل فصل گذشته‌ی لیگ برتر موفق شد در ریباند توپی که به تیر دروازه اصابت کرده بود، این توپ را وارد دروازه کند تا یک گل بسیار حساس را به ثمر رسانده باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا