فوتسال

برد پیکان و نصر در روز شکست پالایش‌نفت

هفته بیستم سوپرلیگ فوتسال زنان ایران با برد پیکان و نصر و شکست پالایش‌نفت به پایان رسید.

برد پیکان و نصر در روز شکست پالایش‌نفت

هفته بیستم سوپرلیگ فوتسال زنان ایران با برد پیکان و نصر و شکست پالایش‌نفت به پایان رسید.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فوتبال 360اولین دوره سوپرلیگ فوتسال زنان ایران به پایان راه خود نزدیک شده و امروز هفته ماقبل پایانی (بیستم) رقابت‌ها در 4 شهر پیگیری شد. تیم صدرنشین پیکان تهران در خانه و در حساس‌ترین دوئل هفته میزبان مس رفسنجان بود، در آبادان تیم پالایش‌نفت باید مقابل هیات فوتبال نطنز قرار گرفت و نصر امید کرج هم در مقابل تیم قعرنشین پویندگان صنعت فجر شیراز به میدان رفت.

کولاک خودروسازان با درخشش «کریمی»

شاگردان نیلوفر اردلان که هفته گذشته توانستند دوئل سرنوشت‌ساز مقابل پالایش‌نفت آبادان را ببرند و با استفاده از توقف نصر امید کرج به صدر جدول سوپرلیگ فوتسال زنان بازگشتند، امروز در خانه به دنبال آن بودند تا بتوانند موقعیت خود در صدر جدول را تثبیت کنند و در مقابل مس رفسنجان، به پیروزی برسند تا خود را در یک‌قدمی رسیدن به اولین قهرمانی در تاریخ سوپرلیگ فوتسال زنان ایران نزدیک کنند.

پیکانی‌ها مسابقه امروز را تهاجمی آغاز کردند و فرشته کریمی از روی یک ضربه ایستگاهی توانست دروازه مس را باز کند. با وجود معدود موقعیت‌های تیم مس، شاگردان نیلوفر اردلان امروز تیم برتر زمین مسابقه بودند و روی ارسال فرزانه توسلی و تاثیرگذاری سحر زمانی گل دوم برای پیکان به‌ثمر رسید و فرشته کریمی با ثبت گل سوم، درخشش خود را در مسابقه امروز تکمیل کرد تا با بردی 3 گله پیکانی‌ها به استقبال قهرمانی در اولین دوره سوپرلیگ فوتسال زنان بروند.

جشنواره گل نصر امید و باخت غیرمنتظره پالایش‌نفت

پالایش‌نفت آبادان که امروز در خانه مقابل تیم هیات فوتبال نطنز قرار گرفت، کار سختی برای حریف خود از استان اصفهان داشت و نطنزی‌ها با وجود مسجل‌شدن سقوط‌شان به لیگ برتر، توانستند برابر یکی از مدعیان قهرمانی سوپرلیگ روز خوبی را سپری کنند و با نتیجه 2 بر یک مقابل پالایش‌نفت پیروز شدند تا شاگردان پریسا امامی‌زاده دیگر شانسی برای قهرمانی در فصل جاری نداشته باشند.

نصر امید کرج هم در دیداری خانگی برابر پویندگان صنعت فجر شیراز روز آسان و کم‌استرسی را پشت سر گذاشت و در شرایطی که فاطمه شریف از روی سکوها به دلیل محرومیت تیمش را هدایت می‌کرد، شاگردان او توانستند بعد از توقف در یک بازی جنجالی در هفته گذشته مقابل مس رفسنجان، این‌بار بردی 8 گله را مقابل حریف شیرازی جشن بگیرند تا بتوانند تا روز پایانی سوپرلیگ، در قامت یک مدعی قهرمانی کار خود را دنبال کنند. رایزکو صفادشت هم در دیگر مسابقه امروز مقابل ملی‌حفاری اهواز متحمل شکست شد و اهوازی‌ها با نتیجه 3 بر 2 در صفادشت به عنوان تیم برنده از میدان مسابقه خارج شدند.

نتایج هفته بیستم سوپرلیگ فوتسال زنان ایران

پیکان تهران 3-0 مس رفسنجان

پالایش‌نفت آبادان 1-2 هیات فوتبال نطنز

نصر امید کرج 8-0 پویندگان صنعت فجر شیراز

رایزکو صفادشت 2-3 ملی‌حفاری اهواز

تیم پیکان تهران با هدایت نیلوفر اردلان در پایان هفته بیستم سوپرلیگ فوتسال زنان ایران، با 45 امتیاز صدرنشین رقابت‌هاست و تیم‌های نصر امید کرج با 44 امتیاز و پالایش‌نفت آبادان با 41 امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند تا رقابت قهرمانی همچنان بین تیم‌های پیکان و نصر در جریان باشد.

هفته پایانی سوپرلیگ فوتسال زنان ایران، جمعه 12 اسفندماه برگزار خواهد شد که تیم پیکان تهران در خانه باید برابر تیم قعرنشین پویندگان صنعت فجر شیراز قرار گیرد. پالایش‌نفت آبادان در خانه میزبان مس رفسنجان است و نصر امید کرج هم در دیداری خانگی باید مقابل رایزکو صفادشت به میدان برود تا با برگزاری این دیدارها، ضمن مشخص شدن تکلیف اولین قهرمان تاریخ سوپرلیگ فوتسال زنان، پرونده این رقابت‌ها هم بسته شود.

عکس:کیمیا قاسم زاده
با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا