فوتبال

برگزاری دومین نشست سرپرست نایب رییسی بانوان

برگزاری دومین نشست سرپرست نایب رییسی بانوان

دومین نشست سرپرست نایب رییسی بانوان با نایب رییسان شش استان امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش فوتبالز کمیته امور بانوان به منظور بررسی ارزیابی عملکرد استانها در بخش بانوان، تقویم ورزشی، تیم های فعال فوتبال، فوتسال بانوان و برنامه های استانها در راستای رشد و توسعه ورزش بانوان در استانها، نشستی را با نایب رییسان بانوان هیات های فوتبال استانهای کیش، زنجان، همدان، مرکزی، گیلان و مازندران امروز (یکشنبه 21 خردادماه) در هتل آمادمی فوتبال برگزار کرد.
در این نشست مریم منظمی ضمن بررسی فعالیتهای صورت گرفته توسط استانهای فوق در بخش بانوان گفت: هدف ما از برگزاری این نشست ها رشد و توسعه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان در استانها است و با بررسی نقاط ضعف و قوت استانها در بخش بانوان، بستری را فراهم کنیم تا در قسمت بانوان شاهد رشد و توسعه باشیم. بر همین اساس از هیچ تلاشی برای حمایت و موفقیت بانوان دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه جلسه مهسا پازوکی، نایب رییس بانوان جزیره کیش، باباخانی، نایب رییس بانوان استان همدان، دربندی نایب رییس بانوان استان مرکزی، آزمون ، نایب رییس بانوان استان گیلان، دغاغله، نایب رییس بانوان استان زنجان و امیدی، نایب رییس بانوان استان مازندران نکات مختلفی را درباره مشکلات، موانع، نقاط ضعف و قوت استان مربوطه بیان کردند.
لازم به توضیح است، پس از برگزاری نشست منظمی با نواب رییس استانهای فوق، مسئولین مربوطه در بخش های مسابقات لیگ فوتسال بانوان، استانها، آموزش، روابط عمومی و داوران حضور یافته و درباره شرایط موجود و ارائه راهکارهای هرچه بهتر به منظور قرار گرفتن در مسیر رشد و توسعه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان مطالبی را مطرح کردند.

گفتنی است، در این جلسه مریم منظمی(سرپرست نایب رییسی سوم و کمیته بانوان) نادره درودیان (رییس دپارتمان کمیته بانوان)، مهدیه میرمحمدخانی( مسئول بخش بین الملل کمیته بانوان) شیرین نصیری(مسئول برگزاری مسابقات لیگ فوتسال) سمیه دهقانیان (سرپرست دپارتمان جوانان)، فاطمه فهیمی(کارشناس داوران در بخش بانوان) حضور داشتند.
لازم به توضیح است، پیش از این نیز کمیته بانوان نشست خود را با با نایب رییسان استانهای قم، قزوین، سمنان و البرز برگزار کرد.

📰 منبع :فدراسیون فوتبال  📸عکس :فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا