فوتبال

به تیمی جز سپاهان فکر نمی‌کنم

بازیکن تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان گفت: قراردادم با سپاهان پایان یافته است اما علاقه دارم در آینده نیز عضو این تیم باشم و به تیمی جز سپاهان فکر نمی‌کنم.

به تیمی جز سپاهان فکر نمی‌کنم

بازیکن تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان گفت: قراردادم با سپاهان پایان یافته است اما علاقه دارم در آینده نیز عضو این تیم باشم و به تیمی جز سپاهان فکر نمی‌کنم.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ایرنا فاطمه عادلی با بیان اینکه ثبات تیمی عامل اصلی موفقیت است گفت: به ویژه ثبات در کادر فنی باعث نتیجه گیری بهتر در روزهای آغازین رقابت ها که از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌شود.

وی با اشاره به نایب قهرمانی سپاهان در لیگ تصریح کرد: در آغاز لیگ امسال شاهد انصراف ۲ تیم بودیم و همین امر تعداد بازی‌ها را کاهش داد و این اتفاق خوبی نبود اما سطح لیگ در مجموع بالا بود.

بازیکن فوتبال بانوان افزود: دیدارهای مهم سپاهان در شروع لیگ بود و از آنجا که کادر فنی تیم به تازگی تغییر کرده و بازیکنان جدید به ما ملحق شده بودند هماهنگی اعضا با یکدیگر شرایط مناسبی نداشت و سبب واگذاری نتایج شد.

عادلی خاطرنشان کرد: سپاهان از هفته هفتم لیگ به بعد وضعیت بهتری یافت و در هر یک از مسابقات به جز یک مصاف که مساوی شد، سه امتیاز به دست آورد، اگر زودتر به مرز آمادگی و هماهنگی رسیده بودیم قهرمانی دور از دسترس نبود اما در نهایت نسبت به سال قبل یک رده ارتقا یافتیم.

بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: پخش زنده مسابقات فوتبال بانوان مطالبه بازیکنان و عامل اصلی پیشرفت و توسعه این رشته است. پخش زنده رقابت‌ها و در کنار آن افزایش تیم‌ها سبب رونق لیگ خواهد شد و از طرفی پای سرمایه گذاران و حامیان مالی را به این رشته باز خواهد کرد.

وی اضافه کرد: پوشش تلویزیونی مسابقات انگیزه بازیکنان را نیز بهبود می‌بخشد و نمایش بهتر تیم‌ها را در زمین رقم خواهد زد و در کل کیفیت لیگ از آنچه هست بهتر می‌شود.

این بازیکن فوتبال ادامه داد: ممکن است در آغاز پخش زنده مسابقات برخی موانع باشد، اما هریک از آنها پله پله رفع و در نهایت شرایط مطلوب خواهد شد.

عادلی، ایجاد سوپرلیگ و لیگ مانند رشته فوتسال را نیز در توسعه فوتبال موثر دانست و گفت: این امر سبب خواهد که تیم ها با حریفان هم رده خود مسابقه دهند و به نوعی سبب بهبود رقابت ها می‌شود و به نظر یک دوره از لیگ را می توان بطور آزمایشی بدین صورت برگزار کرد.

عکس:مجتبی فدایی

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا