فوتبال

به دختران فوتبالیست پاداش دادیم

به دختران فوتبالیست پاداش دادیم

مریم منظمی می‌گوید پس از پیروزی اول تیم ملی فوتبال زنان ایران مقابل میانمار در مقدماتی انتخابی المپیک به ملی‌پوشان مبلغی به عنوان پاداش داده شده است.

به گزارش فوتبالز تیم ملی فوتبال زنان ایران در انتخابی المپیک 2024 پاریس دو دیدار برابر میانمار انجام داد که با پیروزی یک بر صفر در دیدار اول و تساوی یک بر یک در مسابقه دوم به مرحله دوم این رقابت‌ها راه پیدا کرد.

مریم منظمی، سرپرست نایب رئیسی زنان فدراسیون فوتبال در مورد عملکرد تیم ملی در مرحله اول انتخابی المپیک گفت: خوشبختانه بازیکنان فعل خواستن را صرف کردند، عملکرد خوبی از خود به جای گذاشتند و به مرحله دوم رسیدند. این اتفاق مهم با تلاش بازیکنان و کادر فنی اتفاق افتاد.

او در مورد برنامه فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی تا مرحله دوم انتخابی المپیک بیان کرد: تعدادی اردو طبق نظر سرمربی برنامه‌ریزی شده که بررسی خواهد شد و بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرین می‌کنند تا برای مرحله بعد آماده شود. در مورد بازی تدارکاتی خارجی هم باید با حضور مربی جلسه رسمی داشته باشیم و برنامه‌ها را بررسی کنیم.

سرپرست نایب رئیسی زنان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که برنامه‌ای برای استفاده از مشاور فنی مرد در کادر فنی تیم ملی زنان دارید، بیان کرد: یکسری تصمیمات کلی می‌گیریم که در آینده اعلام می‌شود.

او با بیان اینکه هیچ چالشی در مدیریت فوتبال زنان نمی‌بیند، ادامه داد: اگر مساله‌ای هم وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف می‌شود. تمام سعی ما بر این است که مشکلات مرتفع شوند و در این راستا هم مدیران مرد فدراسیون فوتبال حامی دختران هستند.

منظمی در پاسخ به این سوال که برای صعود به مرحله دوم انتخابی المپیک به ملی‌پوشان پاداشی تعلق می‌گیرد، گفت: بعد از بازی اول با میانمار مبلغی را به بازیکنان پاداش دادیم.

💻منبع:ایسنا 📸عکس:فدراسیون فوتبال ✍️خبرنگار:معصومه مومی وند

◼️با فوتبالز همراه شوید ◼️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◼️footballs.women@

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا