فوتبال

تحصیلاتم مدیریت در ورزش است

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم روزهای خوبی را برای بانوان رقم بزنیم.

تحصیلاتم مدیریت در ورزش است

سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم روزهای خوبی را برای بانوان رقم بزنیم.

به گزارش فوتبالز و به نقل از برنا مریم منظمی، سرپرست نایب رئیسی فدراسیون فوتبال در خصوص دلیل قبول این پست و این که چه سر رشته‌ای از فوتبال دارد، اظهار کرد: به عنوان فردی که تحصیل‌کرده این رشته هستم و گرایش مدیریت در تربیت بدنی دارم پذیرفتم که در کنار دختران فوتبالیست و فوتبالیست کشورمان باشم. این برای من یک سعادت است. امیدوارم که روزها و اتفاقات خوبی را کنار هم رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که پست نایب رئیسی بانوان سابق فدراسیون فوتبال از جمله پست‌های پرحاشیه این فدراسیون بود، آیا قبول این مسئولیت ریسک زیادی نبود؟ گفت: من فکر می‌کنم این دوره اتفاق خاصی رخ ندهد و انشاالله با برنامه‌ریزی درست و همدلی بتوانیم به آن اهدافی که در ذهن‌مان است دست پیدا کنیم.

مریم منظمی در ادامه با بیان اینکه سال ۱۴۰۱ برای فوتبال و فوتسال زنان ایران سال پرکار و پرباری بود، گفت: امسال دختران زیر ۲۰ سال ما عازم مسابقات بنگلادش شدند، دختران زیر ۱۷ سال ما تورنمنت کافا را دارند، اخیرا تیم ‌ملی فوتسال‌مان در جام کافا موفقیت خوبی را به دست آورد و به این روزها نیز شاهد تلاش بچه‌ها برای شرکت در مسابقات نوروزگاه هستیم که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد. در کل سال شلوغ ولی خوبی را پشت سرگذاشتیم. سال ۱۴۰۲ نیز سال مهمی برای ماست هم در بخش فوتبال و هم بحث فوتسال مسابقات حساس و مهمی را در پیش‌رو داریم که قطعا هدف‌مان حضور مطلوب در این مسابقات خواهد بود.

خبرنگار: فریبا جلیل‌ خانی

عکس : فدراسیون فوتبال

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا