فوتسال

تداوم صدرنشینی پیکان در سوپر لیگ فوتسال + جدول

هفته سیزدهم سوپر لیگ فوتسال زنان با تداوم صدرنشینی تیم پیکان و پیروزی مدعیان قهرمانی به پایان رسید.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ورزش سه سیزدهمین هفته از نخستین فصل سوپرلیگ زنان در حالی ظهر امروز از ساعت ۱۱ با انجام چهار دیدار به طور همزمان آغاز شد که در پایان این مسابقات، سه تیم نخست جدول در برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

مس رفسنجان ۱ – ۴ پیکان

شاگردان نیلوفر اردلان که در هفته‌ی گذشته موفق به کسب پیروزی در یک دیدار شش امتیازی برابر پالایش نفت آبادان شده بودند، برای تداوم صدرنشینی نیاز به پیروزی در برابر تیم چهارم جدول، مس رفسنجان داشتند. اما در مقابل مسی‌ها در هفته‌ی گذشته نتیجه را به نصر واگذار کرده بودند و آن‌ها نیز برای ماندن در جمع مدعیان قهرمانی نیاز به کسب نتیجه ی مطلوب در این مسابقه را داشتند.
در پایان این دیدار این پیکانی‌ها بودند که موفق شدند با گل‌های نسیمه غلامی، زیبا افروغ و دبل خانم گل فصل گذشته ی مسابقات، مارال ترکمان، از سد حریف کرمانی خود بگذرند و همچنان با ۳۲ امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی بمانند.

صنعت فجر شیراز ۰ – ۷ نصر فردیس

در دیگر دیدار حساس این هفته، باوتجه به مصدومیت سه بازیکن اصلی تیم نصر، فاطمه شریف از بازیکنان جوان خود در این دیدار بهره برد و در نهایت نیز موفق شدند با به ثمر رساندن هفت گل از سد میزبان قعرنشین نشین خود بگذرند، با این نتیجه نصر با ۲۹ امتیاز، همچنان جدی ترین دنبال کننده‌ی پیکان در صدر جدول است و به نظر می‌رسد مشابه رقابت حساس نصر و پیکان برای قهرمانی در لیگ برتر سال گذشته را امسال نیز در سوپرلیگ فوتسال زنان شاهد هستیم.

نتایج کامل هر چهار مسابقه هفته سیزدهم سوپرلیگ فوتسال زنان به شرح زیر است.

هیئت فوتبال نطنز ۱ – ۲ پالایش نفت آبادان
مس رفسنجان ۱ – ۴ پیکان تهران
ملی حفاری ۵ – ۴ رایزکو صفادشت
صنعت فجر شیراز ۰ – ۷ نصر فردیس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا