فوتبال

جشنواره گل سپاهان و پیکان در هفته پایانی

پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان ایران امروز (چهارشنبه) سوم اسفندماه به پایان رسید.

جشنواره گل سپاهان و پیکان در هفته پایانی

پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان ایران امروز (چهارشنبه) سوم اسفندماه به پایان رسید.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فوتبال 360لیگ برتر فوتبال زنان ایران امروز به نقطه پایانی خود رسید؛ آن‌هم در شرایطی که 2 هفته قبل سرنوشت تیم قهرمان مشخص شده بود و تیم خاتون بم توانست یک جام دیگر به ویترین افتخارات خود اضافه کند تا با 9 جام قهرمانی، همچنان با رکوردی فوق‌العاده، پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ فوتبال زنان باشد. سپاهان اصفهان و شهرداری سیرجان هم با ایستادن در رتبه‌های دوم و سوم جدول جایگاه‌شان پیش از هفته پایانی مشخص شده بود و در قعر جدول هم تیم‌های بادرود تهران و کیان نیشابور مسافر لیگ یک شده بودند تا هفته پایانی در شرایطی کاملاً تشریفاتی برگزار شود.

تشریفاتی‌شدن هفته پایانی لیگ فوتبال زنان باعث شد تا 2 مسابقه برگزار نشود. تیم شهرداری سیرجان به سنندج سفر نکرد تا بردی 3 بر صفر در کارنامه تیم زارع باتری به‌ثبت برسد و تیم ایساتیس کران فارس هم از سفر به ایلام سر باز زد تا تیم پالایش‌گاز ایلام بردی انضباطی را به‌دست آورد. خاتون بم هم که قهرمانی‌اش مسجل شده بود، امروز باید برابر تیم کیان نیشابور قرار می‌گرفت که با توجه به حذف نماینده خراسان رضوی، بردی بی‌دردسر در کارنامه شاگردان مرضیه جعفری به‌ثبت رسید تا تنها 2 مسابقه از هفته پایانی به انجام برسد!

جشنواره گل سپاهان و پیکان در هفته پایانی

سپاهان اصفهان با هدایت مریم ایراندوست امروز در خانه میزبان ملوان بندرانزلی بود. با وجود عدم حساسیت جدولی، رویارویی ایراندوست با تیم سابقش باعث شد تا دوئل تشریفاتی امروز سپاهان – ملوان حساسیت مضاعفی به خود بگیرد. طلایی‌پوشان اصفهانی از همان دقایق نخست تیم برتر زمین مسابقه بودند و توانستند با ارائه یک نمایش فوق‌العاده، بردی 5 گله را در خانه جشن بگیرند تا لیگ پانزدهم را با بردی پرگل در مقابل ملوان بندرانزلی به پایان برسانند.

پیکان البرز هم در ورزشگاه انقلاب کرج برابر تیم سقوط کرده بادرود تهران قرار گرفت. خودروسازان توانستند با استفاده از بی‌انگیزگی حریف تهرانی خود استفاده کنند و با نمایش تهاجمی موفق شدند بردی 4 گله را در خانه جشن بگیرند تا پایانی موفق در لیگ پانزدهم داشته باشند.

نتایج هفته هجدهم و پایانی لیگ برتر فوتبال زنان

چهارشنبه سوم اسفندماه

خاتون بم 3-0 کیان نیشابور (انضباطی)

زارع باتری سنندج 3-0 شهرداری سیرجان (انضباطی)

پالایش گاز ایلام 3-0 ایساتیس کران فارس (انضباطی)

سپاهان اصفهان 5-0 ملوان بندرانزلی

پیکان البرز 4-0 بادرود تهران

footballsnewspaper.com

در پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان، تیم خاتون بم توانست با 50 امتیاز قهرمانی قاطعانه‌ای را به‌دست آورد و تیم‌های سپاهان اصفهان با 46 امتیاز و شهرداری سیرجان هم 38 امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم کار خود را به پایان بردند. برد 4 گله پیکانی‌ها هم باعث شد تا آن‌ها با 30 امتیاز در جایگاه چهارم جدول در پایان لیگ پانزدهم قرار گیرند.

گفتنی است که سازمان لیگ با توجه به عدم برگزاری دیدار خاتون بم و کیان نیشابور، قرار است عصر امروز در ورزشگاه فجر بم از ساعت 17 مراسم اهدای جام قهرمانی را به شاگردان مرضیه جعفری برگزار کند.

عکس:زهرا شکیبا

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا