فوتسال

جلسه هم اندیشی مربیان فوتسال بانوان

جلسه هم اندیشی مربیان فوتسال بانوان

جلسه هم اندیشی مربیان سوپرلیگ و لیگ برتر فوتسال بانوان با حضور اعضای هیات رییسه فدراسیون در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش فوتبالز جلسه هم اندیشی مربیان سوپرلیگ و لیگ برتر فوتسال بانوان امروز با حضور احسان اصولی، رئیس کمیته فوتسال، مریم منظمی، سرپرست نایب رییسی بانوان، فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، احسان کامیانی، دبیرسازمان لیگ فوتسال، شهرزاد نصیری، مسئول برگزاری مسابقات و سرمربیان باشگاههای لیگ فوتسال بانوان در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
اين نشست با هدف تعامل بيشتر کمیته فوتسال و سازمان لیگ با باشگاههای كشور برگزار شد و حاضرین درخصوص همكاری دوجانبه با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین ابراهیم شکوری، سرپرست کمیته آموزش گفت: در جهت چابک سازی، شفافیت، کیفی سازی دوره های آموزشی و سیاست های هیات رییسه فدراسیون، سامانه ای با زحمات دپارتمان IT و کمیته آموزش تدوین و امروز راه اندازی شد تا به اهداف فوق برسیم.

وی از برگزاری اولین دوره آموزشی سطح ۳ فوتسال بانوان برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت:فقر اموزش در بخش بانوان وجود دارد و ما قصد داریم در این زمینه فعال تر عمل کنیم. ۱۵۰ مدرس در سطح کشور فعال هستند که نه تنها در ایران بلکه در سطح آسیا نیز تدریس می کنند. ما باید از داشته های خود بهترین استفاده را کنیم تا در مسیر رشد و گسترش قرار بگیریم.

📰 منبع :فدراسیون فوتبال   📸عکس :فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا