فوتبال

خوزستان مملو از استعداد است

خوزستان مملو از استعداد است

بانوی فوتبالیست خوزستانی گفت :چقدر فریاد بزنیم خوزستان در فوتبال زنان تیم‌داری کند!

به گزارش فوتبالز فروغ موری با بیان اینکه داشتن یک تیم فوتبالی خوب در خوزستان مطالبه به‌حق دختران خوزستانی است، گفت: سال‌ها در این خصوص فریاد زده‌ایم و درخواست داشته‌ایم که باشگاه‌های لیگ برتری خوزستان را مجاب به تیم‌داری در فوتبال زنان کنید اما متأسفانه هیچ گوش شنوایی نبوده است.
فروغ موری، بانوی فوتبالیست خوزستانی در خصوص مطرح شدن موضوع تیم داری باشگاه فولاد در فوتبال زنان اظهار کرد: امیدوارم روزی این مهم محقق شود تا دختران فوتبالیست خوزستانی مجبور نباشند برای فوتبال بازی کردن کیلومترها دورتر از خانواده های خود باشند آن هم در حالی که خوزستان عنوان مهد فوتبال را به یدک می کشد و می توانند در استان فوتبال خیز خود بازی کنند.

وی بیان کرد: خوزستان در فوتبال زنان هم مملو از استعداد است و اگر آماری از دختران خوزستانی تیم های لیگ برتری داشته باشید می بینید که چندین دختر با استعداد و توانمند خوزستانی در این تیم ها توپ می زنند که باجمع کردن آن ها می توان یک تیم فوتبال زنان قدرتمند داشت.
ملی پوش سابق فوتبال زنان با بیان این که باشگاه فولاد با این همه امکانات باید زودتر از این ها به فوتبال زنان نیز ورود می کرد، ادامه داد: حق دختران فوتبالیست خوزستانی این است که در استان خود و با بهترین امکانات فوتبال بازی کنند، نه اینکه هر فصل راهی استان های دیگر شوند و هزار سختی را به جان بخرند. تا وقتی می توانیم در استان خودمان بازی کنیم، واقعا این همه سختی کشیدن معنا ندارد.

وی عنوان کرد: داشتن یک تیم فوتبالی خوب در خوزستان مطالبه به حق دختران خوزستانی است و سال ها در این خصوص فریاد زده ایم و درخواست داشته ایم که باشگاه های لیگ برتری را مجاب به تیم داری در فوتبال زنان کنید اما متاسفانه هیچ گوش شنوایی نبوده است. امیدوارم استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان استان فکری بیندیشند تا در فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان، دختران فوتبالیست خوستانی هم به آرزوی دیرینه شان برسند.
موری خاطرنشان کرد: امیدوارم باشگاه بزرگ فولاد در بخش تیم داری در فوتبال زنان پیش قدم باشد و مطمئنا با ورود به این بخش متوجه می شوند که تیم داری در فوتبال زنان اصلا کار سخت و هزینه بری نیست.
وی گفت: نکته قابل تامل این است که خوزستان سه تیم در لیگ برتر و سه تیم هم در لیگ یک آقایان دارد ولی تیمی در لیگ برتر زنان ندارد اما شاهدیم برخی استان ها که تیمی در لیگ برتر یا لیگ یک آقایان ندارند، در فوتبال زنان تیم داری می کنند.

📰 منبع :ایسنا  📸عکس :فدراسیون فوتبال    ✍️ خبرنگار :پریسا زنگنه منش

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا