فوتبال

خوشبینی منظمی به موفقیت تیم فوتبال بانوان

خوشبینی منظمی به موفقیت تیم فوتبال بانوان

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون فوتبال گفت: دختران فوتبال ایران موفق شدند در مرحله مقدماتی المپیک برابر حریف خود پیروز شده و اتفاق خوبی را رقم بزنند.

به گزارش فوتبالز مریم منظمی درباره صعود تیم ملی فوتبال بانوان از مرحله اول مقدماتی المپیک گفت: اتفاق بسیار خوبی برای دختران فوتبالیست کشورمان رخ داد و در مسابقات مرحله مقدماتی المپیک توانستند نتیجه مطلوبی کسب کرده و به مرحله بعد صعود کنند.

وی به هوای شرجی کشور میزبان اشاره کرد و افزود: دختران فوتبال کشورمان موفق شدند میانمار که حریف قدرتمندی است و پیش از این دختران ایران را شکست داده بود را در هوای شرجی شکست دهند. این پیروزی را به جامعه فوتبال بانوان کشور و ورزش بانوان تبریک می‌گویم و امیدوارم شاهد اتفاقات بهتری باشیم.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون فوتبال درباره برنامه ریزی برای حضور در مرحله دوم مقدماتی المپیک خاطرنشان کرد: پیش از این مسابقات از سرمربیان تیم‌های رده‌های سنی مختلف خواستیم برنامه اردوهای تیم‌های خود را بدهند با نیت اینکه به مرحله بعد صعود کرده‌اند. خدا را شکر این اتفاق در رده سنی جوانان هم افتاد و توانستند از مرحله مقدماتی آسیا صعود کنند. طبق برنامه‌ای که سرمربیان داده‌اند اردوها برگزار می‌شود و بازیکنان می‌توانند با اتحاد و همدلی و انسجام نتایج خوبی را به دست آورند. این مهم دور از انتظار نیست.

منبع:تسنیم/عکس:فدراسیون فوتبال

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا