فوتسال

دختران ایرانی شایسته بهترین جشن‌ها هستند

||نصیری گفت دختران ایرانی شایسته بهترین جشن‌ها هستند و همیشه برای آن‌ها تلاش خواهم کرد.||

دختران ایرانی شایسته بهترین جشن‌ها هستند

نصیری گفت دختران ایرانی شایسته بهترین جشن‌ها هستند و همیشه برای آن‌ها تلاش خواهم کرد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ورزش سه برگزاری منظم جشن و چیدن سکوی قهرمانی در ارتفاع بالایی سالن با یک نورپردازی زیبا، جشنی فراتر از قهرمانی‌ در سال‌های گذشته فوتسال ایران رقم زد. در این مراسم که با حضور رئیس هیئت فوتبال استان تهران، نایب رئیس جدید زنان فدراسیون، مدیرعامل باشگاه پیکان و بسیاری از چهره‌های شاخص فوتبال برگزار شد، بازیکنان به همراه اعضای خانواده‌شان عکس‌های دسته جمعی می‌گرفتند و شادی خود را با عزیزانشان تقسیم می‌کردند.

شهرزاد نصیری که مسئول برگزاری مسابقات فوتسال زنان است در همین خصوص گفت: دختران ایرانی شایسته مراسم‌هایی شکیل‌تر از این هستند، تمام تلاشم را به کار گرفتم که مراسمی درخور شأن دختران فوتسالی برگزار کنیم و از تمام مسئولین که ما را در این راه همراهی کردند متشکرم.

او همچنین در خصوص برگزاری نخستین فصل از سوپرلیگ زنان گفت: به اذعان کارشناسان، این لیگ یکی از برترین لیگ‌هایی بود که در جهان برگزار شد. از این بابت خوشحالم و از تمام ۸ تیم بسیار حرفه‌ای لیگ که تا پایان به برگزاری منظم مسابقات کمک کردند تشکر می‌کنم. نگاه حرفه‌ای برخی تیم‌ها مخصوصا تیم‌های رده پایین جدول و حضور قدرتمندشان تا پایان لیگ سبب شد که تنور مسابقات همچنان داغ بماند.

او در ادامه به حضور قدرتمند تیم‌های دوم و سوم جدول اشاره کرد و رتبه آن‌ها را در حد قهرمانی ارزشمند دانست، نصیری در این خصوص گفت: نصر و پالایش نفت آبادان از همان ابتدا در قامت مدعی حاضر شدند و به لیگ ما قدرت بخشیدند. از آن‌ها باید تشکر کنم و اینجا باید بگویم که برای ما به اندازه تیم قهرمان ارزشمند هستند.

عکس : فاطمه شمس

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا