فوتسال

در جام جهانی کم شگفتی ندیدیم

در جام جهانی کم شگفتی ندیدیم

ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتسال زنان معتقد است تیم ملی کشورمان برنده بازی با آمریکا خواهد بود.

به گزارش فوتبالز و به نقل از برنا هفته یازدهم سوپرلیگ فوتبال زنان برگزار شد و تیم‌های پیکان تهران و نصر فردیس به عنوان قهرمان و نایب قهرمان فصل قبل به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با پیروزی چهار بر سه نصر به پایان رسید و اولین شکست پیکان در فصل جاری سوپرلیگ رقم خورد.

آرزو صدقیانی زاده، بازیکن تیم نصر فردیس در خصوص این دیدار اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود. تمام تماشاگران حاضر در سالن هم شاهد این بازی دشوار بودند ولی خوشبختانه موفق شدیم نتیجه تلاش‌هایمان را با کسب این پیروزی به دست بیاوریم. از دید خودم یکی از دشوارترین و البته جذابترین بازیهایمان بود و چاره‌ای جز برد هم نداشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسابقات لیگ کیفیت لازم را دارد؟ گفت: طبیعتا همینطور است و مسابقات با کیفیتی را شاهد هستیم. امسال تمام تیم ها بسیار قوی هستند و اصلا نمی شود گفت که بازی با فلان تیم زنگ تفریح ماست. لیگ بسیار سختی است و فشار روی بازیکنها بالاست، بشخصه برای نخستین سال است که این حجم از فشار را در جریان مسابقات لیگ تحمل می کنم.

صدقیانی زاده با انتقاد از نحوه برگزاری سوپرلیگ بیان کرد: مسابقات لیگ این فصل به صورت سه مرحله برگزار خواهد شد که یکی از نکات مثبت آن این است که تعداد تیم ها کاهش پیدا کرده و کیفیت تیم ها بالا رفته ولی در کل هزینه زیادی را به باشگاه ها وارد کرده که ممکن است مانع از حضور اسپانسرها در لیگ بانوان شود.

بازیکن سابق تیم ‌ملی فوتسال در پایان در مورد پیش بینی خود از نتیجه احتمالی دیدار ایران و آمریکا در رقابت های جام جهانی 2022 قطر گفت: مسابقات جام جهانی را دنبال می کنم و امیدوارم تیم ملی کشورمان با دست پر از این جام برگردد. سخت است بخواهیم نتیجه را پیش بینی کنیم چرا که در همین مرحله مقدماتی کم شگفتی از تیم ها ندیدم اما فکر می کنم ایران یک بر صفر پیروز این بازی باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا