فوتبال

در گروه مرگ قرار داریم

در گروه مرگ قرار داریم


◾️ سه‌شنبه ◾️ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ◾️ 20:20    ◾️کد خبر: 140201292  


سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: باید بازیهای تدارکاتی مختلفی را برگزار تا در مرحله دوم جام ملتهای فوتبال جوانان بانوان آسیا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به گزارش فوتبالز مریم جهان نجاتی، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان درباره همگروهی با تیم های استرالیا، ویتنام و لبنان گفت: در گروه بسیار سخت و مرگ قرار داریم. تیم های استرالیا و ویتنام در فوتبال بانوان صاحب سبک هستند. این دو تیم در آسیا جایگاه ویژه ای در فوتبال بانوان دارند و رقابتهای آسانی را در پیش نداریم.

برگزاری اردوی تدارکاتی در امارات

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان جوانان در ادامه بیان کرد: بازی تدارکاتی در امارات را در نظر گرفته ایم که قرار است چند بازی تدارکاتی را برگزار کنیم. بر همین اساس تیم ملی جوانان بانوان روز  13 اردیبهشت ماه تهران را به مقصد امارات ترک خواهد کرد تا در کمپ تمرینی چند بازی دوستانه را برگزار کند.

جهان نجاتی گفت: همه تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. آنالیز کاملی از استرالیا و ویتنام انجام دادیم.لبنان نیز حریف دست و پا بسته ای نیست و بدون شک شبیه سازی دیدارهای تدارکاتی در امارات باعث خواهد شد تا مقابل این تیم نیز موفق باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در ادامه گفت: از اوایل اردیبهشت ماه اردوی تدارکاتی تیم آغاز خواهد شد و با نمایش فیلم های بازی سعی می کنیم تا ملی پوشان به شناخت خوبی از حریفان برسند و در نهایت تاکتیک های مد نظر را اجرا کنیم.

جهان نجاتی در پایان گفت: سه مرحله اردوی آماده سازی تا پیش از اعزام به ویتنام داریم. بر همین اساس از  6 اردیبهشت تا 21، 26 اردیبهشت تا 1 خرداد ماه و از 5 خرداد اردوی نهایی برگزار خواهد شد و در نهایت روز 13 خرداد تیم ملی فوتبال جوانان بانوان به ویتنام اعزام خواهد شد.

◾️منبع:فدراسیون فوتبال ◾️عکس :فاطمه شمس

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا