فوتسال

شانس قهرمانی در سوپرلیگ زنان

سوپرلیگ فوتسال زنان ایران روز جمعه (دوازدهم اسفندماه) به پایان خواهد رسید که 2 تیم شانس قهرمانی دارند.

شانس قهرمانی در سوپرلیگ زنان

سوپرلیگ فوتسال زنان ایران روز جمعه (دوازدهم اسفندماه) به پایان خواهد رسید که 2 تیم شانس قهرمانی دارند.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فوتبال 360 اولین دوره سوپرلیگ فوتسال زنان هم با همه فراز و فرودهایش به نقطه پایانی خود نزدیک می‌شود و قرار است هفته پایانی رقابت‌ها که توأمان با برگزاری مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی خواهد بود، روز جمعه (دوازدهم اسفندماه) برگزار شود. شکست غیرمنتظره پالایش‌نفت آبادان در هفته گذشته مقابل هیات فوتبال نطنز باعث شد تا نام شاگردان پریسا امامی‌زاده از کورس رقابت برای قهرمانی خارج شود و به نوعی کار سازمان لیگ برای سامان دادن به روز پایانی رقابت‌ها آسان‌تر شد.

پیکان تهران که با 2 باخت متوالی صدر جدول را از دست داده بود، 2 بازی حساس مقابل پالایش‌نفت آبادان و مس رفسنجان را با برد به پایان رساند تا خودروسازان بتوانند با استفاده از لغزش رقبا خود را به صدر جدول برسانند. نصر امید کرج هم که یکی دیگر از مدعیان قهرمانی است، باوجود متوقف‌شدن مقابل مس رفسنجان و سپس برد پرگل برابر پویندگان صنعت فجر شیراز همچنان شانس قهرمانی دارد تا رقابت برای قهرمانی در اولین دوره سوپرلیگ تا روز پایانی ادامه داشته باشد.

مسیر هموار پیکان؛ جشن قهرمانی در تهران؟

خودروسازان که فصل پرفراز و نشیبی را گذرانده‌اند، در هفته پایانی باید برابر تیم قعرنشین پویندگان صنعت فجر شیراز قرار بگیرند. فجری‌ها مدت‌هاست که سقوط شان به لیگ برتر قطعی شده اما آن‌ها برای احترام به رقابت‌های سوپرلیگ در تمامی رقابت‌ها حاضر شده و قرار است در روز پایانی مسابقات هم شرکت کنند.

پیکانی‌ها در صورت کسب پیروزی قطعاً با 48 امتیاز فاتح سوپرلیگ فوتسال زنان می‌شوند و تساوی خودروسازان در صورت ناکامی نصر امید کرج در راه رسیدن به پیروزی در بازی همزمان مقابل رایزکو صفادشت باعث خواهد شد تا جام قهرمانی در تهران بماند و شاگردان نیلوفر اردلان بتوانند فاتح اولین دوره سوپرلیگ فوتسال زنان شوند.

نصر، امید به یک معجزه دارد!

شاگردان فاطمه شریف در تیم نصر امید کرج برای قهرمانی در سوپرلیگ فوتسال زنان تنها در 3 حالت شانس دارند. حالت ایده‌آل برای آن‌ها، شکست پیکان مقابل پویندگان صنعت فجر شیراز است که در این‌صورت پیروزی برابر رایزکو صفادشت می‌تواند به قیمت قهرمانی کرجی‌ها باشد که باتوجه به عملکرد نماینده استان فارس در فصل جاری سوپرلیگ، حالتی دور از ذهن نیست.

نصر امید کرج باتوجه به موفقیت در بازی‌های رودررو مقابل پیکان، در حالت دوم در صورت باخت خودروسازان می‌تواند با کسب یک امتیاز هم در دیدار با رایزکو صفادشت با 45 امتیاز قهرمانی خود را مسجل کند و جام را در کرج بالای سر ببرد! حالت سوم که نصری‌ها به قهرمانی امید دارند، توقف پیکان در مقابل پویندگان صنعت فجر شیراز و برد آن‌ها در خانه مقابل رایزکو صفادشت است که شاید نسبت به حالات قبلی، بیشتر قابل‌محقق شدن باشد اما آنچه در واقعیت نمایان است، اینکه پتانسیل فنی پیکان و پویندگان شباهتی به یکدیگر ندارد و خلق یک معجزه و شگفتی بزرگ می‌تواند در هفته پایانی، پیکان را از صدر جدول پایین کشیده و جام قهرمانی را به نصر امید کرج هدیه بدهد.

عکس : کیمیا قاسم زاده

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا