فوتبال

شرایط حضور سرخابی‌ها در لیگ بررسی می‌شود

مسئول برگزاری مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال گفت: تمرکز سازمان لیگ فوتبال روی کیفیت برگزاری مسابقات بود.

شرایط حضور سرخابی‌ها در لیگ بررسی می‌شود

مسئول برگزاری مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال گفت: تمرکز سازمان لیگ فوتبال روی کیفیت برگزاری مسابقات بود.

به گزارش فوتبالز و به نقل گلاره ناظمی در خصوص مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: کاپ قهرمانی و مدال‌های بازیکنان تیم خاتون بم که عنوان قهرمانی را در مسابقات لیگ برتر به دست آورد در شهر بم به این تیم اهداء شد و جشن قهرمانی هم توسط این تیم گرفته شد.

وی با اشاره به سقوط تیم بادرود تهران به لیگ دسته یک اظهار داشت: دو تیم کیان نیشابور و بادرود تهران از لیگ برتر سقوط کردند. کیان نیشابور به دلیل انصراف از دو مسابقه به لیگ دسته دو سقوط کرد و بادرود تهران هم به لیگ دسته یک رفت.

مسئول برگزاری مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال درخصوص لیگ برتر سال 1401 گفت: مسابقات لیگ برتر امسال به دلیل انصراف دو تیم با 10 تیم آغاز شد و بعد از گذشت چند سال مسابقات لیگ با حضور 10 تیم برگزار شد و برای سال آینده هم با توجه به اینکه دو تیم پائینی جدول، اختلاف امتیازی و شرایط کیفی شان متفاوت بود سازمان لیگ به دلیل مشکلات اقتصادی تصمیم گرفت تعداد تیم‌ها را به 10 تیم برساند و تمرکزش روی کیفیت باشد.

وی درخصوص این سوال که آیا تیم‌های مطرح فوتبال آقایان مثل پرسپولیس و استقلال می‌توانند در لیگ برتر فوتبال بانوان تیم‌داری کنند؟ اظهار داشت: باید شرایط شرکت شان در لیگ برتر باید بررسی شود تا روال حضورشان در لیگ مشخص شود.

ناظمی به برگزاری زودهنگام لیگ سال آینده اشاره و خاطرنشان کرد: سال آینده با توجه به ده تیمی شدن تیم‌های شرکت کننده در مسابقات سعی می‌کنیم مسابقات را یک‌ماه زودتر آغاز کنیم تا آخر دی ماه به پایان برسد و شرایط زمستان روی تیم‌ها و برگزاری مسابقات کمتر تاثیر بگذارد.

وی در پایان درباره لیگ فوتبال ساحلی گفت: مسابقات لیگ فوتبال ساحلی را خردادماه به صورت تک رفت برگزار می‌کنیم.

عکس:خبرورزشی
با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا