روزنامه فوتبالز

شماره 872 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 872 روزنامه فوتبالز منتشر شد

در شماره 872 روزنامه فوتبالز می خوانید:

عملکرد گلرها را روز به روز بررسی می کنیم
مربی دروازه‌بان های تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: برای حضور در دور دوم رقابتهای جام ملتهای فوتبال بانوان جوانان آسیا تمرینات پر فشار و با نشاطی را برگزار می کنیم.
مژگان مدایم زاده، مربی دروازه‌بان های تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: اولین  اردوی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان از روز 12 اردیبهشت ماه در مرکز ملی فوتبال با حضور بازیکنان و 6 دروازه‌بان آغاز کردیم. هر روز در دو نوبت به تمرینات می‌پردازیم. تمرین نوبت صبح در حال حاضر به کار با وزنه و تمرینات جسمانی اختصاص دارد و در نوبت عصر نیز در زمین چمن کارهای فنی را پیش می‌بریم.

وی ادامه داد: خوشبختانه گلرها شرایط خوبی دارند و روند رو به رشد آنها همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه دروازه‌بانان دیگر را در تمامی مسابقات و رده های سنی زیر نظر داریم و عملکردشان را روز به روز بررسی می کنیم.

بی‌تفاوتی مطلق به مهم‌ترین تورنمنت سال

با وجود در پیش بودن مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا، همچنان خبری از تشکیل اردوهای تیم ملی فوتسال زنان نیست.

تیم ملی فوتسال زنان ایران با تکیه بر 2 قهرمانی پیاپی در مسابقات جام ملت‌های آسیا به عنوان برترین تیم قاره شناخته می‌شود؛ اما با وجود موفقیت‌های چشمگیر در رقابت‌های جام ملت‌ها، همچنان کابوسی دیرینه برای فوتسال زنان ایران وجود دارد و آن‌هم موفقیت در مسابقات داخل سالن آسیا است؛ تورنمنتی که هیچ‌گاه تیم ملی ایران نتوانسته در آن به موفقیت برسد و همواره دستش از جام قهرمانی کوتاه مانده و در سال پیش‌رو، ملی‌پوشان در سودای طلسم‌شکنی هستند.

کادرفنی تیم ملی فوتسال زنان ایران همواره در طول 5 ساله گذشته قرارداد رسمی نداشته‌اند و در نقش موقت فعالیت خود را پیش برده‌اند. انتظار می‌رود باتوجه به فاصله کوتاه تا زمان شروع مسابقات داخل سالن آسیا و در پیش بودن تنها یک فیفادی تا پیش از آغاز این رقابت‌ها، مسئولان فدراسیون فوتبال با سرعت عمل بیشتری نسبت به شرایط تیم ملی فوتسال زنان ایران تصمیم‌گیری کنند.

شماره 872 روزنامه فوتبالز منتشر شد

آخرین اخبار فوتبال و فوتسال زنان ایران را در سایت روزنامه فوتبالز بخوانید.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا