روزنامه فوتبالز

شماره 882 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 882 روزنامه فوتبالز منتشر شد

در شماره 882 روزنامه فوتبالز می خوانید:

درهایی که خیلی زود بسته شد

مهدی تاج در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود به طور ویژه از دستاوردهای فدراسیون فوتبال در حوزه زنان صحبت کرد و به جز موفقیت تیم‌های ملی زنان، توضیحاتی را هم درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها ارائه کرد. تاج در شرایطی به یک‌سالگی دوره جدید مدیریتش در فدراسیون فوتبال نزدیک می‌شود که با وجود طرح ادعاهای مختلف در زمینه حمایت از فوتبال و فوتسال زنان و البته حمایت از حضور تماشاگران زن در ورزشگاه‌ها، موفقیت چشمگیری در کارنامه رئیس فدراسیون فوتبال به چشم نمی‌خورد.

مهدی تاج در روز هشتم شهریورماه به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب و جانشین شهاب‌الدین عزیزی‌خادم انتخاب شد؛

عکس‌‌های عابدزاده را به دیوار اتاقم نصب می‌کردم!

دروازه‌بان با تجربه تیم ملی فوتسال زنان در ادامه با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و دوم گفت :این قهرمانی هیچ حرف و حدیثی نداشت پرسپولیس شایسته قهرمانی بود به خصوص در هفت بازی گذشته که بازیکنان این تیم نشان دادند چه اندازه با یکدیگر یک دل و هم صدا هستند. او ادامه داد:‌ در برهه‌ای از فصل این تیم از دو رقیب خود عقب افتاد. اما این بازیکنان و کادر فنی بودند که موفق شدند امتیازات از دست رفته را به بهترین شکل جبران کنند.

برگزاری جلسه هم اندیشی مربیان فوتسال بانوان

جلسه هم اندیشی مربیان سوپرلیگ و لیگ برتر فوتسال بانوان با حضور اعضای هیات رییسه فدراسیون در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

جلسه هم اندیشی مربیان سوپرلیگ و لیگ برتر فوتسال بانوان امروز با حضور احسان اصولی، رئیس کمیته فوتسال، مریم منظمی، سرپرست نایب رییسی بانوان، فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، احسان کامیانی، دبیرسازمان لیگ فوتسال، شهرزاد نصیری، مسئول برگزاری مسابقات و سرمربیان باشگاههای لیگ فوتسال بانوان در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

شماره 882 روزنامه فوتبالز منتشر شد

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا