روزنامه فوتبالز

شماره 886 روزنامه فوتبالز منتشر شد

شماره 886 روزنامه فوتبالز منتشر شد

در شماره 886 روزنامه فوتبالز می خوانید:

فوتسال زنان در نقش بچه سرراهی!

فدراسیون فوتبال این روزها درگیر ساماندهی تیم‌های امید و بزرگسالان فوتبال مردان است و به نظر می‌رسد که مدیریت و ساماندهی تیم‌های ملی فوتبال زنان در دستور کار مدیران فدراسیون قرار ندارد! مهدی تاج در دوره قبلی ریاست خود بر فدراسیون فوتبال، به سراغ انتخاب لیلا صوفی‌زاده رفت که بررسی کارنامه مدیریتی او نشان می‌دهد که صوفی‌زاده هیچ‌گاه نتوانست در قامت یک نایب‌رئیس موفق عمل کند و کمیته زنان در دوره مدیریت او عملکردی ضعیف از خود به جای گذاشت.

مدیران فدراسیون نه‌تنها به فکر سامان دادن تیم ملی بزرگسالان نیستند، بلکه ایده‌ای هم برای توسعه فوتسال زنان ایران ندارند و همچنان خبری از تشکیل تیم‌های پایه فوتسال زنان نیست تا پرافتخارترین تیم قاره آسیا، در بحرانی‌ترین شرایط روزگار خود را بگذراند و در شرایطی که نسل طلایی فوتسال زنان ایران به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، خبری از ساخت یک نسل قدرتمند برای پشتوانه‌سازی و ادامه فعالیت پرقدرت در قاره آسیا نیست!

هیچ برنامه ای برای بازیکنان و تیم ملی وجود ندارد

سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان: از سال 92 تا 1402 هیچکسی خبری از تیم فوتسال بانوان نمی‌گرفت! هیچ برنامه ای برای بازیکنان و تیم ملی وجود ندارد. خوابگاه مناسبی نداشتیم حتی زمین مناسب برای تیم ملی بانوان هم نداشتیم! اگر بنا بر نتیجه گیری است باید برای تیم برنامه داشته باشیم و تیم را جوان کنیم. شماره 886 روزنامه فوتبالز منتشر شد

برگزاری کلاس مربیگری درجه D فوتبال بانوان

دوره مربیگری درجه D فوتبال بانوان به مدرسی فرید ضرابی و به میزبانی مشهد برگزار می شود.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا