فوتسال

صدر نشینی بانوان آمل در لیگ برتر فوتسال

فدراسیون فوتبال، تیم بانوان آمل را صدرنشین لیگ برترفوتسال، اعلام کرد

به گزارش فوتبالز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان تیم بانوان آمل با رای کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال درپی حاضر نشدن تیم پارس آراشیراز، درصدرجدول رده بندی لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور قرار گرفت.

درهفته پنجم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور تیم بانوان آملی درحالی پیش از ظهرپنجشنبه سوم آذرماه دربازی خانگی درسالن ورزشی پیامبراعظم این شهر میزبان تیم پارس آرا شیراز بوده که تیم شیرازی به علت مصدوم شدن چند بازیکن این تیم به آمل سفر نکرد.

بهزاد زمانی مدیرعامل تیم فوتسال بانوان آمل گفت: درپی این اتفاق برای تیم پارس آرا شیراز، کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، به علت حاضر نشدن تیم شیرازی درآمل، نتیجه بازی را ۳ بر صفر به نفع تیم بانوان آمل اعلام کرد.

او افزود: این درحالی بود که تیم بانوان آمل با چهار پیروزی که از بازی‌های هفته گذشته کسب کرده و تمرینات خوبی را که درطول این هفته برای بازی با تیم شیرازی انجام داده بود، از هر نظر آماده برگزاری این مسابقه بود.

زمانی گفت: با کسب نتیجه ۳ برصفر اعلام شده به نفع تیم فوتسال بانوان آمل، این تیم تا پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور ۱۵ امتیازی شد ودرصدر جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۰ تیم به صورت رفت وبرگشت درحال برگزاری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا