فوتبال

عملکرد گلرها را روز به روز بررسی می کنیم

عملکرد گلرها را روز به روز بررسی می کنیم
مربی دروازه‌بان های تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: برای حضور در دور دوم رقابتهای جام ملتهای فوتبال بانوان جوانان آسیا تمرینات پر فشار و با نشاطی را برگزار می کنیم. ما عملکرد گلرها را روز به روز بررسی می کنیم.
به گزارش فوتبالز مژگان مدایم زاده، مربی دروازه‌بان های تیم ملی فوتبال جوانان بانوان گفت: اولین  اردوی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان از روز 12 اردیبهشت ماه در مرکز ملی فوتبال با حضور بازیکنان و 6 دروازه‌بان آغاز کردیم. هر روز در دو نوبت به تمرینات می‌پردازیم. تمرین نوبت صبح در حال حاضر به کار با وزنه و تمرینات جسمانی اختصاص دارد و در نوبت عصر نیز در زمین چمن کارهای فنی را پیش می‌بریم.

وی ادامه داد: خوشبختانه گلرها شرایط خوبی دارند و روند رو به رشد آنها همچنان ادامه دارد. ضمن اینکه دروازه‌بانان دیگر را در تمامی مسابقات و رده های سنی زیر نظر داریم و عملکردشان را روز به روز بررسی می کنیم.

مدایم زاده ادامه داد: بر همین اساس سعی ما بر این است که مستعدترین ها را به اردوی تیم دعوت کنیم. در همین راستا یکی از گلر های تیم ملی نوجوانان که در مسابقات اردن ( مرحله اول مقدماتی جام ملتهای زیر 17سال) حضور و عملکرد فوق العاده ای داشت را به این اردو دعوت کرده تا عملکردش را زیر نظر داشته باشیم.

عملکرد گلرها را روز به روز بررسی می کنیم

مربی دروازه بانان تیم ملی فوتبال جوانان در پایان گفت: هدف ما انتخاب برترین بازیکنان برای مسابقات جام ملت‌های جوانان آسیا است. هیچ بازیکنی از نظر ما پنهان نخواهند ماند و تمامی بازیکنان را زیر نظر داریم. مسابقات حساسی را پیش روی خود داریم. بر همین اساس 6 دروازه‌بان را مد نظر داشته و تمرینات مختلفی را برگزار می کنیم تا با آمادگی بالا سه نفر اصلی را به مرحله دوم رقابتهای مهم پیش رو اعزام کنیم. همچنین برای حضور در دور دوم رقابتهای جام ملتهای فوتبال بانوان جوانان آسیا تمرینات پر فشار و با نشاطی را برگزار می کنیم.

💻منبع:فدراسیون فوتبال  عکس:فدراسیون فوتبال

آخرین اخبار فوتبال و فوتسال زنان ایران را در سایت روزنامه فوتبالز بخوانید.

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا