فوتسال

عکس‌‌های عابدزاده را به دیوار اتاقم نصب می‌کردم!

عکس‌‌های عابدزاده را به دیوار اتاقم نصب می‌کردم!

این تیم پتانسیل قهرمانی در جام حذفی را نیز دارد و امیدوارم این اتفاق رقم بخورد.

به گزارش فوتبالز هشتمین قهرمانی پرسپولیس در تاریخ ادوار لیگ برتر،در ورزشگاه قائم شهر رقم خورد و این تیم موفق شد با برتری چهار گله، ششمین قهرمانی خود در هفت دوره اخیر را از آن خود کند. اما پس از این قهرمانی بود که چهره‌های شناخته شده پرسپولیسی در دنیای ورزش، هنر و… نسبت به قهرمانی تیم محبوب خود واکنش نشان دادند. یکی از این افراد فرزانه توسلی، دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان است که با دو قهرمانی در مسابقات آسیایی، به عقاب فوتبال زنان معروف است. توسلی که کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است و در سال گذشته موفق شد به همراه تیم پیکان، با به ثبت رساندن بیشترین کلین شیت، عنوان قهرمانی سوپرلیگ فوتسال زنان را به دست آورد.

توسلی در ابتدای سخنانش از دلیل پرسپولیسی بودنش می‌گوید:‌راستش از همان کودکی پوسترهای احمدرضا عابدزاده و تیم پرسپولیس را به اتاقم نصب کرده بودم، نمی‌دانم چرا پرسپولیسی شدم اما بعدها دلایل زیادی برای پرسپولیسی ماندن، داشتم.

عکس‌‌های عابدزاده را به دیوار اتاقم نصب می‌کردم!

دروازه‌بان با تجربه تیم ملی فوتسال زنان در ادامه با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و دوم گفت :این قهرمانی هیچ حرف و حدیثی نداشت، پرسپولیس شایسته قهرمانی بود به خصوص در هفت بازی گذشته که بازیکنان این تیم نشان دادند چه اندازه با یکدیگر یک دل و هم صدا هستند. او ادامه داد:‌ در برهه‌ای از فصل این تیم از دو رقیب خود عقب افتاد اما این بازیکنان و کادر فنی بودند که موفق شدند امتیازات از دست رفته را به بهترین شکل جبران کنند.

او در ادامه گفت: چند هفته پیش بود که به شما گفتم همانطور که ما در تیم پیکان، در برهه‌ای از فصل از دو رقیب خود عقب افتادیم و در نهایت با جبران امتیازات از دست رفته، قهرمان سوپرلیگ شدیم. پرسپولیس هم امتیازات از دست رفته را جبران خواهد کرد. من زمانی این حرف را به شما گفتم که پرسپولیس چهار امتیاز از تیم سپاهان عقب افتاده بود.

توسلی در خصوص دیدار آتی پرسپولیس در جام حذفی گفت:با این روندی که در این هفته‌ها از پرسپولیس دیدم؛ این تیم پتانسیل قهرمانی در جام حذفی را نیز دارد و امیدوارم این اتفاق رقم بخورد. او با وصف حال خودش بعد از قهرمانی سرخپوشان اشاره کرد:قطعا تمام پرسپولیسی‌ها از قهرمانی تیم محبوب‌شان شاد هستند اما من از تماشای بازی روان پرسپولیس بیشترین لذت را بردم و از همه خوشحال‌تر بودم.

📰 منبع :ورزش سه   📸عکس :کیمیا قاسم زاده

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا