فوتبال

فوتبال خراسان‌ حمایت نمی‌شود

فوتبال خراسان‌ حمایت نمی‌شود

ملی پوش مشهدی فوتبال گفت: استعداد فوتبال خراسان رضوی بسیار مطلوب است اما متاسفانه حمایت نمی‌شود.

به گزارش فوتبالز سارا دیدار در خصوص آغاز مسیر ورزشی خود، اظهار کرد: قریب به ۶ سال است که به صورت حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کنم و شاید ده یا ۱۱ ساله بودم که به تیم ملی دعوت شدم.

این فوتبالیست ۱۸ ساله خراسانی اولین بانوی نیشابوری است که به تیم ملی دعوت شد و با حضور خود در تیم ملی عناوین مطلوبی را کسب کرده است.

وی قهرمانی کافا زیر ۲۰ سال و یک نائب قهرمانی کافا زیر ۱۸ سال را در کارنامه خود ثبت کرده است. دیدار با بازی در تیم خاتون بم موفق شد دو عنوان قهرمانی و یک نائب قهرمانی را کسب کند. ناگفته نماند که دیدار با سن کم خود به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت، انتخاب و سپس به مسابقات آسیایی اعزام شد.

این بانوی فوتبالیست خراسانی ظرفیت فوتبال بانوان خراسانی را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: فوتبال خراسان دارای استعدادهای بسیار است اما متاسفانه حمایت‌ها و شرایط اسپانسر ضعیف است. تیم کیان نیشابور لیگ دسته یک بود و تیم را به لیگ برتر رساندیم اما اسپانسر پیدا نشد و تیم سقوط کرد.

دیدار در خصوص اهداف خود، عنوان کرد: به لژیونر شدن فکر می‌کنم و تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار خواهم گرفت که بتوانم در یک تیم خوب بازی کنم. فوتبال خراسان‌ حمایت نمی‌شود

وی در خصوص حمایت‌های خراسان رضوی، تاکید کرد: به مسابقات آسیایی اعزام شدیم و صعود کردیم اما هیچ حمایت مادی و معنوی وجود نداشت.

دیدار در خصوص شرایط فعلی تیم ملی، عنوان کرد: در مسابقات آسیایی ویتنام متاسفانه از مجموع سه بازی با دو باخت و یک پیروزی شانس صعود را از دست دادیم. شهریورماه مسابقات کافا برگزار خواهد شد و اکنون اردوهای تیم ملی در حال برگزاری است.

📰 منبع :شهرآرانیوز  📸عکس :فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا