فوتسال

قهرمانی با پیکان اتفاق خوبی بود

قهرمانی با پیکان اتفاق خوبی بود

سرمربی تیم فوتسال بانوان پیکان گفت: امیدوارم نگاه‌ها به فوتسال بانوان تغییر کند

به گزارش فوتبالز و به نقل از برنا نیلوفر اردلان، سرمربی تیم فوتسال بانوان پیکان در خصوص ارزیابی خود از سالی که گذشت اظهار کرد: به جرات می گویم سال خوبی برای من بود. در سال 1401 دو جام به دست آوردیم چون فینال فصل گذشته در فرودین ماه سال 1401 برگزار شد آنجا هم قهرمان شدیم. این دوره هم با همت بچه ها و کمک مسئولین باشگاه پیکان آن قهرمانی را تکرار کردیم. برای من از نظر ورزشی سال خوبی بود اما اتفاقات دیگری هم در جامعه رخ داد که دل همه را آزرد ولی امیدوارم در سال جدید اتفاقات بهتری رخ بدهد و مشکلات برطرف شود تا باز شاهد لبخند روی لب های مردم عزیزمان باشیم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال در ادامه درباره شرایط تیم ملی برای سال جدید نیز گفت: امیدوارم در سال 1402 برگزاری جام ملت‌ها در AFC تصویب شود چرا که این اتفاق کمک شایانی به فوتسال ما خواهد کرد. به نوعی به برند فوتسال کمک می کند تا اسپانسرهای بیشتری جذب این حوزه شوند.

اردلان گفت: امیدوارم مسئولین یک برنامه ریزی قوی برای تیم ملی داشته باشند تا جام ملت‌ها و هت تریک قهرمانی برایمان یک خطر تلقی نشود. با این شرایط کسب سومین جام سخت خواهد بود ولی انتظار و امید می‌رود نگاه‌ها در سال جدید به فوتسال بهتر و متفاوت باشد.

خبرنگار:فریبا جلیل‌خانی

عکس:فوتبالی

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا