فوتسال

قهرمانی لطف آبادی در فوتسال اسپانیا

قهرمانی لطف آبادی در فوتسال اسپانیا

تیم فوتسال اتلتیکو تورکال در حضور گلر ایرانی خود موفق به کسب جام در مرحله گروهی لیگ فوتسال اسپانیا شد.

به گزارش فوتبالز تیم فوتسال اتلتیکو تورکال اسپانیا که امسال زهرا لطف‌آبادی را به‌عنوان لژیونر ایرانی و دروازه‌بان دراختیار دارد، ۲۶ مسابقه دور گروهی مرحله نخست لیگ یک فوتسال اسپانیا را با موفقیت و صدرنشینی پشت سر گذاشت تا راهی دور پلی‌آف شود و در مسیر رسیدن به قهرمانی قدم بردارد.

اتلتیکو تورکال در حالی که زهرا لطف‌آبادی را درون دروازه داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ شنبه شب در چارچوب دیدارهای هفته بیست و ششم و پایانی دور گروهی لیگ یک فوتسال بانوان اسپانیا مقابل تیم رده دومی آلگایدا قرار گرفت و موفق به کسب پیروزی پُر گل شد.

یاران لطف‌آبادی که در ۲۵ مسابقه گذشته خود ۲۰ برد، سه مساوی و دو شکست داشتند، در آخرین مسابقه دور گروهی مقابل آلگایدا موفق به کسب پیروزی ۶ بر یک شدند تا ۶۶ امتیازی شوند و ضمن تثبیت جایگاه‌شان در صدر جدول گروه سوم لیگ یک فوتسال اسپانیا، فاصله ۱۲ امتیازی با تیم دوم پیدا کنند و راهی پلی‌آف شوند.

تیم فوتسال اتلتیکو تورکال با توجه به قهرمانی در دور گروهی، دیشب پس از پایان دیدار با آلگایدا جام گرفت و از هفته آینده باید در دور پلی‌آف شرکت کند تا جواز حضور در لیگ برتر را به دست بیاورد و پس از حضور سه ملی‌پوش فوتسال آقایان ایران در لیگا اسپانیا، یک دختر فوتسالیست هم به دسته برتر برسد.قهرمانی لطف آبادی در فوتسال اسپانیا

💻منبع:همشهری آنلاین   عکس:همشهری آنلاین

فوتبالز اولین روزنامه فوتبال و فوتسال زنان ایران

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا