فوتسال

مدیریت قرون وسطایی در بهترین تیم آسیا

مدیریت قرون وسطایی در بهترین تیم آسیا

جامعه فوتبال و فوتسال زنان امیدوارند که با تصمیمات ضرب‌الاجلی، تیم‌های ملی از حالت بلاتکلیفی خارج شوند.

به گزارش فوتبالز تیم ملی فوتسال زنان ایران بدون‌شک به عنوان یکی از نابسامان‌ترین تیم‌های ملی در عرصه ورزش ایران می‌تواند نامش به میان بیاید. تیمی که در سطح قاره آسیا در حوزه زنان در بین رشته‌های توپی توانسته جزو پرافتخارترین‌ها باشد اما در 4 سال گذشته در بی‌توجهی مطلق به سر برده و به جز بازه زمانی برگزاری مسابقات از جمله کافا و نوروزگاه، دیگری به این تیم توجه ویژه‌ای نشده و همین مسئله هم سبب شده تا فروزان سلیمانی در نقش سرمربی موقت کارش را دنبال کند.

سلیمانی در آخرین حضورش روی نیمکت تیم ایران در مسابقات نوروزگاه که پیش از آغاز سال 1401 برگزار شد، ناکام بود و همگان در انتظار تعیین تکلیف شرایط تیم ملی فوتسال زنان هستند. روی کاغذ فعلاً برگزاری مسابقات داخل سالن آسیا قطعی شده و گمانه‌زنی‌ها حکایت از برگزاری جام ملت‌های آسیا در سال جاری دارد اما با این وجود همچنان بی‌مهری‌ها به تیم ملی فوتسال زنان ادامه دارد.

پیگیری ها حکایت از آن دارد که در اواسط اردیبهشت‌ماه قرار است یک اردوی آماده‌سازی برگزار شود و انتظار می‌رود که در فاصله حدوداً 20 روزه تا برگزاری این اردو، سرپرست نایب‌رئیسی زنان تصمیم نهایی‌اش در عرصه فوتسال را گرفته و بعد از مدت‌ها فعالیت سرمربی موقت، به صورت رسمی سکان‌دار تیم ملی فوتسال زنان معرفی شود.

مدیریت قرون وسطایی در بهترین تیم آسیا
footballsnewspaper.com

فوتبال و فوتسال زنان ایران سال بسیار مهمی را در پیش دارند و با توجه به فرصت کوتاه آماده‌سازی برای حضور در رویدادهایی مثل دور دوم انتخابی المپیک 2024 در فوتبال و یا مسابقات داخل سالن آسیا در فوتسال، بدون‌تردید تصمیمات ضرب‌الاجلی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال می‌تواند باعث سامان‌بخشیدن به حوزه زنان شود و از هدر رفتن فرصت آماده‌سازی در فیفادی‌های پیش‌رو جلوگیری کند. تداوم رویه سالیان گذشته می‌تواند به قیمت ثبت ناکامی‌های سریالی در کارنامه فوتبال و فوتسال زنان ایران باشد که مطمئنا اتفاق خوبی برای فدراسیون فوتبال نیست و باعث نزول جایگاه ایران در بین تیم‌های آسیایی خواهد شد.

💻منبع:فوتبال360  📸عکس:سهیل سعادتمندی

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا