فوتبال

می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم

می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم

سرمربی تیم دختران زیر ۲۰ سال در نشست خبری پیش از بازی مقابل ویتنام گفت:می خواهیم در این مرحله بهترین عملکرد را داشته باشیم.

به گزارش فوتبالز کنفرانس خبری تیم های حاضر در دور دوم مسابقات جام‌ملت های زیر ۲۰ سال دختران آسیا در گروه a عصر امروز به وقت محلی در هانوی برگزار شد.  مریم جهان نجاتی با اشاره به شرایط آب و هوایی کشور ویتنام اظهار کرد:امیدوارم رطوبت بالا کار را برای شاگردانم سخت نکند گرچه ما تدابیر خوبی را در نظر گرفتیم تا بازیکنان بتوانند در زمان مسابقه شرایط خویی را داشته باشند.
وی در ادامه افزود:تمام تیم های حاضر در این مرحله با برنامه ویژه به اینجا آمده اند و هیچ حریفی ساده نیست اما ما با توجه به اردوهایی که برگزار کردیم و آنالیزی که از حریفان داشتیم آمده ایم تا بهترین عملکرد را از خودمان به نمایش بگذاریم. /می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم

سرمربی تیم ملی بانوان جوانان ایران در پایان خاطر نشان شد:امیدوارم بچه ها بتوانند کارهای تاکتیکی که در تمرینات انجام داده ایم را به خوبی در زمین مسابقه اجرا کنند و بتوانیم در گام نخست مقابل میزبان که سخت ترین حریف ما هم ویتنام است نتیجه خوبی را بگیریم.

📰 منبع :فدراسیون فوتبال  📸عکس :فدراسیون فوتبال

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا