فوتبال

می‌ خواهیم از مرحله دوم هم صعود کنیم

می‌ خواهیم از مرحله دوم هم صعود کنیم

بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: صعود به مرحله دوم انتخابی المپیک شیرین بود.

به گزارش فوتبالز تیم ملی فوتبال زنان ایران با کسب یک پیروزی و یک تساوی مقابل میانمار در مسابقات انتخابی المپیک به مرحله دوم انتخابی المپیک صعود کرد.زهرا خواجوی، ‌حدیث بساط‌شیر، ملیکا محمدی، فاطمه برازجانی، سمانه چهکندی، بهناز طاهرخانی، زینب عباسپور، زهرا قنبری، نگین زندی، شبنم بهشت و افسانه چترنور بازیکنانی بودند که در این دو دیدار در ترکیب تیم‌ ملی کشورمان حضور داشتند و بازی های دیدنی به نمایش گذاشتند.

مرحله دوم انتخابی المپیک با حضور 5 تیم ژاپن، چین، کره‌جنوبی، استرالیا و کره‌شمالی و هفت تیمی که از دور اول صعود کرده‌اند در سه گروه چهار تیمی برگزار خواهد شد تا در نهایت تکلیف دو نماینده قاره آسیا در المپیک 2024 پاریس مشخص شود.

نگین زندی، بازیکن خوش‌تکنیک تیم‌ ملی فوتبال زنان ایران در خصوص کیفیت این مسابقات اینگونه گفت: سطح کیفی رقابت‌ها بالا بود، هرچند که ما فقط دو بازی انجام دادیم اما همان دو بازی هم مقابل تیمی بودیم که آمادگی بهتری نسبت به ما داشتند و در رنکینگ هم جایگاه مناسب تری در مقایسه با ما دارد. خوشبختانه موفق شدیم در این دیدار به آن نتیجه مطلوبی که مدنظرمان بود دست پیدا کنیم و به مرحله بعدی راه یابیم.ستاره ریزنقش تیم‌ ملی در ادامه با بیان اینکه تمرینات کمی را قبل از مسابقات داشتند، بیان کرد: حریف خیلی آماده‌تر از ما بود چون ما در مجموع دو اردوی تدارکاتی داشتیم و بعد از آن خیلی سریع وارد مسابقات شدیم. کمی سخت بود اما صعود به مرحله دوم اتفاق شیرینی را رقم زد.

نگین زندی در ادامه گفت: شرایط آب و هوای میانمار هم چندان خوب نبود. می‌توانم بگویم که آن گرمای زیاد برای ما واقعا غیرقابل تحمل بود.

بازیکن تیم ملی افزود: مرحله دوم مسابقات قطعا سخت‌تر خواهد بود چون تیم‌های قوی‌تری حضور دارند. امیدوارم با آماده سازی خوب در این مرحله هم خوب ظاهر شویم و بتوانیم از این مرحله نیز صعود کنیم.

💻منبع:برنا 📸عکس:فدراسیون فوتبال

◼️با فوتبالز همراه شوید ◼️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◼️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا