فوتبال

هدفمان حضور در مرحله نهایی آسیا است

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در کنفرانس خبری، پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

هدفمان حضور در مرحله نهایی آسیا است

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان در کنفرانس خبری، پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، مریم جهان نجاتی، سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 20 سال در نشست خبری گفت: خوشحالم که در داکا حضور داریم و از حمایت فدراسیون فوتبال ایران به جهت تدارکات و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال دختران زیر 20 سال تشکر می کنم.

وی در ادامه گفت: تیم بنگلادش بسیار قوی دارد. فدراسیون فوتبال بنگلادش بر روی تیم های فوتبال پایه در بانوان کار می کند. تیم بسیار خوب و قوی دارد. ترکمنستان نیز تیم خوبی است و دیگر نیم شود هیچ تیمی را دست کم گرفت.

وی در ادامه درباره شناخت حریفان در این مرحله از بازیها گفت: با توجه به اینکه در تورنمنت کافا با تیم ترکمنستان به طور مداوم بازی می کنیم، شناخت خوبی از این تیم داریم. همچنین آخرین مسابقات تیم بنگلادش نیز آنالیز کرده و شناخت نسبی از این داریم.

سرمربی تیم ملی جوانان بانوان در ادامه درباره تدارکات این تیم در مسابقات مقدماتی گفت: دو مرحله اردوی تدارکاتی و دو بازی دوستانه با تیم های اردن و ازبکستان در ماه گذشته برگزار کردیم که یک برد برابر اردن و یک تساوی برابر ازبکستان به دست آوردیم. سعی ما بر این بود تا بازیکنان را برای مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا آماده کنیم و خوشبختانه شاگردانم در شرایط خوبی قرار دارند.

جهان نجاتی در پایان گفت: هدفمان صعود از مرحله مقدماتی و حضور در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی دختران زیر 20 سال است و امیدوارم بهترین عملکرد را از خود به جای بگذاریم.

عکس : فدراسیون فوتبال

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا