فوتسال

پیروزی‌های خانه من مشهد ادامه دارد

پیروزی‌های خانه من مشهد ادامه دارد

تیم فوتسال خانه من مشهد در لیگ فوتسال بانوان باز هم به پیروزی رسید.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ایسناخانه من در رقابت با تیم فوتسال سایپا با نتیجه ۲ بر یک موفق شد که یک پیروزی دیگر را در خانه خود کسب کند و همچنان صدرنشین جدول باشد.  این رقابت حساس را زری فتحی، داور شیرازی فوتسال کشورمان قضاوت کرد و ۲ گل خانه من را زهرا محمدزاده به ثمر رساند.

رضاپور: تجربه سایپا نگذاشت نتیجه بهتری بگیریم

رضاپور، سرمربی تیم فوتسال خانه من مشهد در گفت‌وگو با ایسنا عملکرد تیم خود را مقابل سایپا مطلوب ارزیابی کرد و گفت: سایپا یک تیم باتجربه است و چندین دوره قهرمانی لیگ برتر را در کارنامه خود دارد و همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم رقابتی سراسر هیجان، استرسی و پایاپای بود؛ اما در نهایت پیروزی از آن تیمی است که استفاده بهتری از موقعیت‌های خود داشته باشد.

وی قضاوت داور این رقابت سخت را مطلوب ارزیابی کرد و در خصوص گل نشدن موقعیت‌های خانه‌ من بیان کرد: بازیکنان خانه من به اندازه تیم سایپا باتجربه ندارند اما بی‌تجربه هم نیستند. با توجه به‌ اینکه در رقابت‌های حساس از بازیکنان کم‌تجربه کمتر استفاده می‌کنیم بازی برعهده ۵ یا ۶ بازیکن است که استرس‌های روانی و جسمی و خستگی بازیکنان مانع از ضربات نهایی مطلوب شد. ضمن اینکه یکی از همین بازیکنان کم سن‌وسال در رقابت با سایپا پاس گل داد.  

رضاپور ادامه داد: یکی دیگر از دلایلی که نتوانستیم تمام موقعیت‌های خود را به گل تبدیل کنیم تجربه دروازه‌بان و مدافع سایپا بود که با استفاده از تجربه خود مانع ورود ضربات ما به دروازه شد.  

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا