فوتسال

پیروزی اتلتیکو با حضور لطف‌ آبادی

پیروزی اتلتیکو با حضور لطف‌ آبادی

تیم اتلتیکو تورکال با حضور بانوی فوتسالیست ایرانی در مرحله پلی‌آف لیگ دو اسپانیا موفق شد حریف خود را از پیش رو بردارد.

به گزارش فوتبالز تیم اتلتیکو تورکال اسپانیا که زهرا لطف‌آبادی بانوی لژیونر ایرانی را در درون دروازه خود دارد، در مرحله پلی‌آف لیگ دسته ۲ فوتسال بانوان موفق شد با سیوهای درخشان لطف‌آبادی در دومین دیدار برابر تیم آلماگرو به برتری ۳ بر ۲ برسد.
تیم اتلتیکو در صورت پیروزی در دیدار برابر تیم مادرید اسپانیا به لیگ دسته یک صعود می‌کند.
زهرا لطف آبادی درباره دیدار برابر آلماگرو، اظهار داشت: اسپانیا تنها دو سطح از لیگ را دارد و تیم اتلتیکو تورکال در لیگ دسته ۲ بازی می‌کند و لیگ دسته یک مانند لیگ برتر ایران محسوب می‌شود. اتلتیکو تیمی است که ۲۶ مسابقه دور گروهی مرحله نخست لیگ یک فوتسال اسپانیا را با موفقیت و صدرنشینی پشت سر گذاشت تا راهی دور پلی‌آف شود. /پیروزی اتلتیکو با حضور لطف‌ آبادی

وی افزود: ما در مرحله پلی‌آف سه بازی داریم که دیدار اول را واگذار کردیم و اگر دیدار دوم را می‌باختیم، حذف می‌شدیم اما توانستیم آلماگرا را ببریم. هر چند من در نیمه دوم وارد زمین شدم. دیدار پایانی برابر تیم مادرید بسیار سخت است و برنده این بازی به عنوان سومین تیم به لیگ دسته یک صعود می‌کند.
در لیگ دسته ۲ اسپانیا چهار گروه وجود دارد که در هر گروه ۱۴ تیمی بازی می‌کنند و قهرمانان و تیم‌های دوم هر گروه بالا آمدند و در پلی‌آف بازی کردند.
زهرا لطف‌آبادی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال زنان ایران بود که حتی عنوان بهترین سنگربان رقابت‌های چهار جانبه روسیه را در سال ۱۳۹۷ کسب کرد.

📰 منبع :ایرنا

◾️با فوتبالز همراه شوید ◾️فوتبالز را در اینستاگرام دنبال کنید ◾️footballs.women@

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا