فوتسال

کاری نکنید اسپانسرها فراری شوند

مدیرتیم فوتسال هیئت فوتبال نطنز می گوید برنامه ریزی غلط سازمان لیگ در برگزاری 3 مرحله مسابقات سوپر لیگ تنها به هزینه های بسیار سنگین و فراری دادن اسپانسرها ختم می شود، هزینه هایی که به تازگی انجام تست ایفمارک آن هم در این مرحله از لیگ به آن اضافه شده است.

به گزارش فوتبالز و به نقل از برنا پریا چکانی با اشاره به بازی سخت و سنگین تیمش در مقابل رایزکوصفادشت اظهارداشت: بازی بسیاری سختی بود و دو تیم فوق العاده بازی کردند؛ البته که تیم ما یک سر و گردن از رایزکو بالاتر بود. نیمه اول را 2 برصفر جلو بودیم به دلیل اشتباهات فردی 3 گل دریافت کردیم و نیمه اول این بازی با نتیجه 3 بر2 به سود رایزکو به پایان رسید. وی افزود: نیمه دوم بازی کاملا در دست ما بود و عملکرد بسیار خوبی داشتیم. تصور نمی کردم در مقابل رایزکو که این گونه قدعلم کرده و هفته گذشته در خانه خود آبادان صدرنشین را با 9 گل بدرقه کرد اذیت کنیم. متاسفانه بر اثر اشتباهات فردی بازی که می توانستیم پیروزی میدان باشیم را با تساوی عوض کردیم.

وی با اشاره به اینکه دو بازیکن مصدوم داریم، با انتقاد از عملکرد سازمان لیگ در خصوص اعلام اسامی محرومان هر هفته خاطرنشان کرد: سازمان لیگ اسامی محرومان را هر هفته اعلام نمی کند، تمام تیمها در این زمینه مشکل دارند. سال گذشته این گونه نبود و سازمان لیگ اسامی محرومان و گلزنان را به خوبی اعلام می کرد؛ اما امسال اعلام کردند که مدیران تیم ها باید اسامی محرومان تیم ها را ثبت کنند. ما می توانیم اسامی محرومان تیم خودمان را داشته باشیم اما در مورد تیم های دیگر با مشکل روبرو هستیم و تنها چند ساعت قبل از مسابقه این اسامی اعلام می شود که برای لیگ و سازمان لیگ این مورد زیبنده نیست و یک رفتارغیر حرفه ای است.

مدیر تیم هیئت فوتبال نطنز با بیان اینکه درست است سوپر لیگ به نوعی الک شده لیگ برتر است، تاکید کرد: متاسفانه مسابقات کیفیت لازم را ندارد، چرا که تیم ها انگیزه ای از حضور در سوپر لیگ ندارند، حتی پیکان صدرنشین که مهره های زیادی دارد. تمام مهره های و بازیکنان خوب کشور در 3 یا 4 تیم پخش شده اند و تمام تیم ها انگیزه ای برای مسابقات ندارند، چرا که هیچ خروجی برای تیم ها و اسپانسرهای آنها ندارند، آیا مسابقات بین المللی و آسیایی داریم.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه مسابقات نیز قرار است در 3 دور برگزار شود و به نوعی دور سوم هزینه های بسیار سنگینی را بر دوش تیمها و حامیان آنها گذاشته است، به این صورت اسپانسرها فراری می شوند، در حال حاضر صدای همه تیم ها درآمده است صدایی که به هیچ جا نمی رسد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان می گویند اگر شما نباشید، ما هم نیستیم، تاکید کرد: مسئولان قبلی سازمان لیگ برخورد خوبی نداشتند و در مقابل انتقادات و پیشنهادات تیم ها، حرف خود را اجرایی می کردند. همیشه مسئولان سازمان لیگ می گویند اگر شما نباشید ما هم نیستیم؛ اما آنها به ما توجه نمی کنند.

چکانی خطاب به مسئولان سازمان لیگ فوتسال گفت: اگر می خواهید ما و اسپانسرها باشیم باید به ما توجه کرده و صدای ما را بشنوید. لیگ برتر بی کیفیت شده است، بیشتر بازیکنان لیگ دسته یک وارد لیگ برتر شده اند و به همین نحوه بازیکنان لیگ های پایین تر وارد لیگ دسته یک و این مساله سطح مسابقات را بی کیفیت می کند.

وی در خصوص داوریها نیز اظهارداشت: از سوی دیگر سطح داوری ها هم بسیار پایین آمده است . متاسفانه کمتر شاهد قضاوت داوران باتجربه در سوپرلیگ هستیم؛ به عنوان مثال فریبا کعبی از داوران باتجربه چندین هفته است در لیگ برتر قضاوت می کند. چیدمان داوریها نیز درست نیست، برای تیم های تهران و کرجی ترکیبی از داوران تهرانی و کرجی گذاشته می شود.

مدیر تیم فوتسال هیئت فوتبال نطنز با اشاره به جایگاه ششمی تیمش گفت: انشالله با دو برد می توانیم جایگاهمان را در جدول بهبود بدهیم که امیدواریم بتوانیم در ادامه پیروز مسابقات پیش رو باشیم. هفته آینده در خانه میزبان پالایش نفت آبادان خواهیم بود و در ادامه با ملی حفاری اهواز رقابت خواهیم کرد.

چکانی با بیان این که مشکلات یکی دوتا نیست، اضافه کرد: نکته دیگر اینکه در حالی که دو هفته به پایان دور دوم مانده است از ما خواسته اند که تست ایفمارک بدهیم. تستی که معمولا قبل از شروع فصل آن را انجام می دهند، هرچند نامه آن را هنوز به غیر از تیم های یپکان و رایزکو که تست خود را چهارشنبه گذشته انجام داده اند هیچ تیمی مشاهده نکرده است. البته به آنها هم گفته شده تمام تیم ها این تست را انجام داده اند و تنها شما مانده اید که بعد مشخص شد که بقیه تیم ها اصلا خبر ندارند. ما در شهرستان هستیم چقدر باید هزینه ایاب و ذهاب برای تیم، هتل و تغدیه داده، ضمن اینکه دو روز از تمرین را هم باید با این مسابقات سنگین از دست بدهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا