فوتسال

کامبک شاگردان شریف مقابل مس

در حساس‌ترین دیدار هفته، پیکان موفق به پیروزی برابر پالایش شد و با این نتیجه در صدر جدول باقی ماند، جدال تیم‌های نصر و مس نیز با پیروزی نصر همراه شد تا این تیم به رتبه دوم جدول صعود کند.

به گزارش فوتبالز و به نقل از  پایگاه خبری 2020، هفته دوازدهم سوپرلیگ زنان با انجام چهار دیدار به طور هم زمان از ساعت ۱۱ روز جمعه آغاز شد و در حساس ترین دیدارها، نبرد تیم‌های اول و دوم جدول که دوئل صدرنشینی در این رقابت‌ها بود با پیروزی پیکان همراه شد، در دیگر دیدار حساس این هفته، تیم‌های سوم و چهارم جدول به مصاف یکدیگر رفتند که در این دیدار شاگردان فاطمه شریف موفق به پیروزی برابر شاگردان عاطفه رضایی شدند و با این نتیجه به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کردند.

پالایش نفت آبادان ۰ – ۳ پیکان تهران

حساس‌ترین مسابقه در هفته دوازدهم سوپرلیگ فوتسال، نبرد تیم‌های اول و دوم جدول در آبادان بود، جایی که شاگردان نیلوفر اردلان با یک امتیاز بیشتر نسبت به حریف آبادانی خود در صدر جدول قرار داشتند و برای ماندن در صدر جدول محکوم به پیروزی در این نبرد حساس بودند، جدال این دو تیم که از ابتدای فصل در کورس صدرنشینی قرار گرفته بودند با پیروزی سه بر صفر پیکانی‌ها به اتمام رسید تا این تیم همچنان با ۲۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار داشته باشد، سه گل شاگردان اردلان در این دیدار توسط فاطمه اعتدادی، فرشته کریمی و سحر زمانی به ثمر رسید.
پالایش نفت آبادان نیز با متحمل شدن دومین شکست متوالی، از رتبه دوم به رتبه سوم جدول نزول پیدا کرد و جای خود را به شاگردان فاطمه شریف در تیم نصر فردیس داد.

نصر ۳ – ۱ مس رفسنجان

در دیگر دیدار حساس هفته، نبرد تیم‌های سوم و چهارم جدول به میزبانی نصری‌ها برگزار شد. شاگردان شریف در این دیدار ابتدا با یک گل از شاگردان عاطفه رضایی عقب افتادند اما در ادامه این نساء احدی بود که با دبل در این مسابقه، تیم میزبان را از حریف رفسنجانی خود پیش انداخت و سارا شیربیگی گل سوم نصری ها را وارد دروازه مس کرد تا با این نتیجه و با توجه به شکست پالایش در دیدار برابر پیکان، نصری ها با ۲۶ امتیاز به رتبه دوم جدول صعود کنند.
در پایان این دیدار، مس رفسنجان نیز با ۲۳ امتیاز همچنان در رتبه چهارم جدول باقی ماند.

نتایج چهار دیدار از هفته دوازدهم سوپرلیگ فوتسال به شرح زیر است.

پالایش نفت آبادان ۰ – ۳ پیکان
هیئت فوتبال نطنز ۴ – ۴ رایزکو صفادشت
نصر فردیس ۳ – ۱ مس رفسنجان
ملی حفاری ایران ۳ – ۳ فجر شیراز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا