فوتسال

۱۴۰۲ سال مهمی برای فوتسال بانوان است

۱۴۰۲ سال مهمی برای فوتسال بانوان است

فرزانه توسلی گفت:می‌توانیم به قهرمانی در آسیا دست پیدا کنیم.

به گزارش فوتبالز و به نقل از برنا فرزانه توسلی، دروازه‌بان ملی‌پوش فوتسال در خصوص ارزیابی خود از سالی که گذشت، اظهار کرد: در بخش تیم ملی مسابقات کافا را داشتیم که تیم اعزام شد و در نهایت هم عنوان قهرمانی را به دست آورد. در لیگ هم روزهای خوبی داشتم و به همراه تیم پیکان موفق شدیم عنوان قهرمانی را در نخستین دوره مسابقات سوپر لیگ زنان به دست بیاوریم. از نظر ورزشی سال خوبی برایم بود و امیدوارم که سال جدید سال خوبی برای همه ما باشد و شرایط طوری رقم بخورد که هموطنانم بتوانند آنطور که دوست دارند زندگی کنند.

بازیکن پیکان افزود:خوشبختانه ما سال گذشته هم با پیکان قهرمان لیگ شدیم برای همین امسال هم از روز اول تیم را با هدف تکرار قهرمانی بسته بودیم که به هدفمان هم رسیدیم. از عوامل باشگاه پیکان تشکر می‌کنم که آمدند و در حوزه ورزش زنان سرمایه گذاری کردند. معتقد هستم اگر همه بخش های دولتی پای کار بیایند قطعا خیلی از مشکلات مالی حوزه ورزش زنان حل و فصل می‌شود چرا که یکی از مشکلات و دغدغه اصلی ما موضوعات مالی است.

توسلی گفت:سال 1402 سال مهمی برای فوتسال بانوان است. شهریورماه سال جاری ما جام ملت‌ها را داریم که اگر هدف حضور در این رویداد است باید از همین ابتدای سال اردوها را آغاز کنیم و به فکر بازی تدارکاتی باشیم. دوست داریم برای سومین بار روی سکوی قهرمانی آسیا بایستیم ولی باید برای تحقق این هدف همه دست به کار شویم.

خبرنگار:فریبا جلیل‌خانی

عکس:سارا عبدالهی

با فوتبالز همراه شوید
اینستاگرام فوتبالز را دنبال کنید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا