فوتسال

برگزاری دوره مربیگری بدنسازی فوتسال بانوان سطح یک آسیا

دوره مربیگری بدنسازی فوتسال بانوان سطح یک آسیا به میزبانی هیئت فوتبال شمالغرب تهران افتتاح شد.

به گزارش فوتبالز و به نقل از تسنیم دوره مربیگری بدنسازی سطح یک فوتسال آسیا در رده بانوان به میزبانی هیئت فوتبال شمالغرب تهران و با حمایت و نظارت کمیته آموزش فدراسیون فوتبال و هیئت فوتبال استان تهران افتتاح شد.

در این دوره 20 نفر از مربیان بانوی ایران از سراسر کشور حضور دارند که آخرین متدها و تکنیک های بدنسازی فوتسال را زیر نظر مدرسان خبره فرا می‌گیرند. تمام مربیان حاضر در دوره دارای تحصیلات عالیه، سوابق بازی ملی و باشگاهی و همینطور مربیگری در لیگ برتر و حوزه بانوان را در کارنامه دارند. این دوره به مدت شش روز برگزار می‌شود و تا روز جمعه هفته جاری ادامه خواهد داشت.

این دوره، اولین دوره مربیگری بدنسازی فوتسال سطح یک آسیا در حوزه بانوان است که با نظارت کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته آموزش فدراسیون فوتبال و کمیته آموزش هیئت فوتبال تهران است در ایران برگزار می‌شود. تدریس این دوره به عهده دکتر امانی استاد دانشگاه خوارزمی و مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا و مدیریت این دوره هم برعهده فهمیه قاسمی مدیر کمیته آموزش بانوان هیئت فوتبال شمالغرب تهران است که در مجموعه ورزشی پاس قوامین برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه با حضور حسین خبیری رئیس هیئت فوتبال شمالغرب تهران و عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، مهندس پارسا مدیرعامل باشگاه پاس قوامین و همچنین خانم کاظم دبیر کمیته آموزش فدراسیون فوتبال برگزار شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا