فوتبال

ترین های نیم فصل اول فوتبال زنان

ترین های نیم فصل اول فوتبال زنان

به گزارش فوتبالز و به نقل از ورزش سه نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال زنان ایران در حالی به پایان رسید که بعد از گذشت ۹ هفته از این مسابقات، فکت های جالبی در خصوص نیم فصل اول این دوره از مسابقات به ثبت رسیده است.

گل‌زن ترین تیم‌ها‌:
شهرداری سیرجان که به عنوان قهرمانی در نیم فصل نخست نیز رسیده است به همراه سپاهان که در رتبه سوم جدول قرار دارد، هر دو با 34 گل زده، دارنده بهترین خط حمله لیگ تا اتمام نیم فصل هستند.

گل نزن ترین تیم:
تیم تازه لیگ برتری شده بادرود تهران، با به ثمر رساندن تنها یک گل در طی ۹ مسابقه، ضعیف‌ترین عملکرد را از حیث گل‌زنی داشته است.

گل نخورترین تیم:
خاتون بم با دریافت تنها یک گل در طی ۹ مسابقه، رکورد شگفت انگیزی را از این حیث برای خود به جا گذاشته است. گفتنی است که سه تیم بادرود، زارع باتری و کیان نیشابور در طول نیم فصل نخست، از مصاف در برابر قهرمان فصل گذشته، خاتون بم، انصراف دادند و نتیجه هر سه دیدار با حکم کمیته انضباطی، سه بر صفر به سود خاتون اعلام شد.

گل خورترین تیم‌ها:
کیان نیشابور و بادرود تهران، هر کدام با دریافت 30 گل در طی ۹ مسابقه‌ی نیم فصل نخست، بدترین تیم‌ها از نظر دریافت گل در این لیگ بودند.

بیشترین پیروزی:
خاتون بم و شهرداری سیرجان، دو تیم کرمانی هستند که در طی ۹ هفته‌ی گذشته موفق به کسب هشت پیروزی شدند و تنها در دیدار رو در رو، مسابقه این دو تیم با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید. نکته جالب توجه این است که از ابتدای فصل، با توجه به امتیاز برابر این دو تیم کرمانی و تساوی آن‌ها در بازی رودر رو، تیم شهرداری سیرجان تنها به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به خاتون در صدر جدول قرار گرفته است و خاتون علی رغم کسب بردهای متوالی، در این فصل از رنگ صدر جدول را هم ندیده است.

بیشترین باخت:
بادرود تهران با متحمل شدن ۹ شکست متوالی و با صفر امتیاز، بدترین تیم در نیم فصل نخست رقابت‌ها بوده است. گفتنی است که بادرود در دیدار نخست فصل برابر مدافع عنوان قهرمانی (خاتون بم) حاضر به مسابقه نشده بود و نتیجه آن دیدار نیز با حکم کمیته انضباطی سه بر صفر به سود خاتون اعلام شد.

گل‌زن ترین بازیکن:
افسانه چترنور، مهاجم ملی پوش تیم شهرداری سیرجان، با به ثمر رساندن ۱۴ گل تا پایان نیم فصل نخست، عملکرد درخشانی از خوش به جا گذاشته است و عنوان خانم گلی رقابت‌ها را نیز در اختیار دارد.

برترین گلزنان

بازیکن باشگاه تعداد گل

افسانه چترنور

شهرداری سیرجان

14

شبنم بهشت

شهرداری سیرجان

9

هاجر دباغی

بانوان سپاهان

9

زهرا قنبری

خاتون بم

7

سمیه خرمی

پالایش گاز ایلام

7

روژین تمریان

پالایش گاز ایلام

6

سارا قمی

پیکان البرز

6

فاطمه شبان

زارع باتری سنندج

5

مرضیه نیکخواه

بانوان سپاهان

5

ملیکا متولی

شهرداری سیرجان

4

افسانه اقبال

بانوان سپاهان

4

هستی فروزنده

شهرداری سیرجان

4

زهرا علیزاده

بانوان سپاهان

3

الهام فرهمند

بانوان سپاهان

3

فروغ موری

بانوان ملوان

3

نگین زندی

خاتون بم

3

راحیل جعفری

ایساتیس کران فارس

3

آیدا فرضی زاده

پیکان البرز

3

میترا نظری

بانوان سپاهان

2

فاطمه مردانی

بانوان سپاهان

2

 بهناز طاهرخانی

خاتون بم

2

مریم رهیده

بانوان ملوان

2

عاطفه ایمانی

پالایش گاز ایلام

2

فاطمه جاویدان

ایساتیس کران فارس

2

نرگس سبکتکین

پیکان البرز

2

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا