فوتسال

به دنبال صعودی قاطعانه به سوپرلیگ هستیم

به دنبال صعودی قاطعانه به سوپرلیگ هستیم.سرمربی تیم فوتسال بانوان فولاد هرمزگان گفت: تنها هدف‌مان صعود قاطع به سوپرلیگ است و به طور حتم برای رسیدن به این خواسته از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم.

به گزارش فوتبالز و به نقل از ایسنا کلثوم دارا افزود: خوشبختانه در تعطیلات نیم فصل تمرینات مناسب و هماهنگی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم به آن چیزی که در ذهن داشتیم، دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه در نیم فصل دوم چهره متفاوتی از تیم فوتبال فولاد هرمزگان خواهید دید، اظهار کرد: با توجه به شناختی که از سایر تیم ها داریم با تغییر تاکتیک و تمرینات سعی داریم که در نیم فصل دوم با چهره جدیدی وارد زمین شویم.

دارا با اشاره به اینکه به احتمال زیاد یک بازیکن جدید طی روزهای آینده به جمع بازیکنان فولاد هرمزگان اضافه می شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم در نیم فصل دوم بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تمامی توان مان این است در نیم فصل دوم هیچ امتیازی از دست ندهیم، عنوان کرد: تنها هدف‌مان صعود قاطع به سوپرلیگ است و به طور حتم برای رسیدن به این خواسته از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم.

در هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور پنجشنبه ۱۵ دی ماه ساعت ۱۱ تیم های فولاد هرمزگان و مس کرمان در سالن فجر بندرعباس به مصاف یکدیگر می روند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا