فوتسال

ادامه صدر نشینی مازندرانی ها در لیگ برتر فوتسال

ادامه صدر نشینی مازندرانی ها در لیگ برتر فوتسال

تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل با پیروزی خانگی برابر حریف البرزی، به صدرنشینی‌ خود در لیگ برتر فوتسال بانوان تداوم بخشید.

به گزارش فوتبالز و به نقل از صدا و سیما درهفته یازدهم لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور، تیم صنایع آشامیدنی نوای آمل در ادامه شگفتی سازی‌های خود در رقابتهای لیگ ، این هفته نیز با پیروزی خانگی برابر حریف البرزی، به صدرنشینی‌های خود دراین مسابقات تداوم بخشید.
تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل امروز در سالن ورزشی دانشگاه شمال آمل با نتیجه ۳ بر یک برابر تیم آباندخت البرز پیروز شد و ۳ امتیاز ارزشمند خانگی را به حساب اندوخته‌های خود اضافه کرد.
برای شاگردان” فاطمه جانعلی پور ” در تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل این مسابقه، ” کیمیا رحیمی نیا” ۲ گل و “زهره دلاوری” یک گل وارد دروازه تیم البرزی کردند.
تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل تا پایان هفته یازدهم با  ۱۱ پیروزی و کسب ۳۳ امتیاز مقتدرانه در صدر جدول رده بندی این مسابقات دست نیافتنی‌تر شد.
در هفته دوازدهم این مسابقات پنجشنبه ۲۹ دی، تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل در بازی خارج از خانه به مصاف تیم مهر عظام تهران می‌رود.
شاگردان فاطمه جانعلی پور در نیم فصل نخست مسابقات نیز بدون شکست و صدرنشینی قهرمانی نیم فصل را جشن گرفته بودند.
مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که در پایان این مسابقات، دو تیم برتر جواز حضور در رقابت‌های سوپر لیگ بانوان کشور را کسب خواهند کرد.

سایر نتایج به شرح زیر می باشد :

فولاد هرمزگان 3   رودگر نوشهر 0

مس کرمان 3   پارس آرا شیراز 2

مهر عظام 1   خانه من 0

هیات فوتبال آمل 3   آباندخت البرز 1

سایپا 6   کیمیا اسفراین 1

عکس:غزل خدام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا