فوتبال

جای اشتباه نداریم

جای اشتباه نداریم

درخواست بازی های دوستانه را به تیم های مختلف ارائه داده چون قبل از قرعه کشی نمیدانستیم با چه تیمی همگروه هستیم

به گزارش فوتبالز و به نقل از فدراسیون فوتبال، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان پس از قرعه‌کشی afc در رقابت های دور نخست انتخابی المپیک پاریس در قاره آسیا، در خصوص هم‌گروهی ایران با تیم‌های مالدیو بنگلادش و میانمار گفت: جای اشتباه نداریم و باید برای صعود از سد هر سه تیم بگذریم. پیش‌بینی می‌کردیم که با شش تیمی که در سید اول قرار دارند همگروه شویم. تیمهای شرق آسیا سطح شان تقریبا یکی است و قطعاً بازی های راحتی نخواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: قبلاً با تیم میانمار بازی کرده و از این تیم شناخت خوبی داریم.همچنین از شیوه بازی تیم بنگلادش شناخت کامل داشته ودر رقابت های مقدماتی آسیا تیم ملی با این تیم بازی کرده است. از تیم مالدیو شناختی نداریم. باید تدارکات خوبی برای این مرحله از مسابقات داشته باشیم.
وی در ادامه گفت:فوتبال در حال رشد است و نمی‌توان نتیجه را پیش بینی کرد ما حق هیچ اشتباهی نداریم و باید هر سه بازی خود را برده و به مرحله بعدی سود کنیم. از اسفندماه اردوهای تدارکاتی خود را آغاز خواهیم کرد تا بتوانیم برای ۱۴ فروردین با یک تیم کامل و خوب به مسابقات اعزام شویم.
آزمون در پایان گفت:درخواست بازی های دوستانه را به تیم های مختلف ارائه داده چون قبل از قرعه کشی نمیدانستیم با چه تیمی همگروه هستیم با تیم های اروپایی رایزنی کرده ایم که منتظر پاسخ آنها هستیم اما اکنون با مشخص شدن گروه خود می توانیم با یک تیمی که از شرق آسیا که در این رقابت‌ها حضور دارد بازی دوستانه داشته باشیم. تیم های تایلند و ویتنام بازی بسیار نزدیکی با تیم‌های مالدیو و میانمار دارند و میتوانیم با شبیه سازی پی به نکات ضعف و قوت تیم ببریم و با امادگی کامل به رقابت های دور نخست انتخابی المپیک پاریس در قاره آسیا اعزام شویم.

شایان ذکر است مراسم قرعه‌کشی رقابت های دور نخست  انتخابی المپیک پاریس در قاره آسیا انجام شد که بر این اساس،تیم ملی بانوان کشورمان ایران در گروه دوم این مسابقات با میانمار، بنگلادش و مالدیو هم گروه شد.

مطابق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا،مسابقات در گروه های 7 گانه  به صورت متمرکز و از 3 تا 11 آوریل برگزار خواهد شد.

طبق اعلام سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است نام کشورهای میزبان گروهها به زودی اعلام شود.

عکس : سهیل سعادتمندی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا